Turkcell GNÇ 1GB Hediye Bedava internet 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell GNÇ 1GB Hediye Bedava İnternet 2017

Gençlere özel olarak hazırladığı kampanyalar ile bilinen Turkcell, 2017 yılında da çalışmalarına hız vermeden devam ediyor. Günümüzde mesajlaşma ve konuşmanın dahi internet üzerinden yapılabilir olduğunu bilen Turkcell, eskiden olduğu gibi konuşma ve sms paketleri yerine internet paketleri sunmaya başladı. Bunlardan biri olan GNÇ 1GB hediye bedava internet 2017 kampanyası da 31 Mart 2017 tarihine kadar gençler tarafından kullanılabiliyor.

GNÇ 1GB Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell tarafından abonelerine özel olarak uygulanan kampanyalar arasında yer alan GNÇ 1GB kampanyası 31 Mart 2017 tarihine kadar Turkcell faturasız hattına 30 TL ve üzeri yükleme yapanlar için geçerli oluyor. Ayrıca Turkcell tarafından sunulan GNÇ Full 4GB, GNÇ Full 6GB, GNÇ Full 8GB ve GNÇ Full 10GB paketlerinden birini alan gençler içinde 1GB internet hediye ediliyor.

Kampanyaya katılmak için 25 yaşında ya da 25 yaşın altında olmak gerekiyor. Bireysel Hazır Kart’ı olan 25 yaş altı gençler için düzenlenen GNC Hediye 1gb kampanyasına katılabilmek için BİP kanalına girmek gerekiyor. BIP kanalına giriş yapan gençlerin önceden 30 TL ve üzeri yükleme yapması ya da GNÇ Full paketlerinden birini seçmesi gerekiyor. Daha sonra BIP sayfasına girerek sol menüde yer alan Keşfet seçeneğine basın. Açılan sayfadan ise GNÇ kısmına tıklayın. Buradan GNC1GB yazarak internetinizi kazanın.

Turkcell GNC 1GB Ücretsiz internet Kampanyasının Şartları Nelerdir?

Kampanyaya dahil olan kişiler 30 gün içerisinde 1GB Turkcell bedava internet kazanmış olurlar. Sadece BIP üzerinden katılım sağlanabilen bu kampanya ile kazanılan ücretsiz internet hakkından kalanlar gelecek aya devredilmemektedir. Kazanılan kampanya bittiğinde kişiler başka bir paketleri yoksa kullandıkları internet için ek ücretler ödeyeceklerdir. Kampanyaya katılım sadece yurt içerisinde geçerlidir. Bu paket 7 gün içerisinde sadece bir kez alınabilir. Kampanyaya dahil olunduğunda ya da kampanyaya katılım için uygun şartlar sağlanamadığında Turkcell sms yolu ile bilgilendirme yapacaktır. Paket kullanım kotasının dolmasından sonra her 100 KB’lık kullanımda ücretlendirme yapılır. GNÇ kampanyası hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyen kişiler Turkcell iletişim merkezlerine gidebilir ya da müşteri temsilcilerine bağlanarak kampanya hakkında yardım alabilirler.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum