Turkcell GNÇ Full 2,4,6,8 ve 10GB internet Tarife ve Kampanyaları

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell GNÇ Full 2,4,6,8 ve 10GB internet Tarife ve Kampanyaları

Türkcell bireysel hazır kart kullanıcılarına birbirinden avantajlı, dakikası çok, interneti bol, çeşitli uygulama hizmetleri sunmaktadır. Genç full kampanya hizmet imkânlarından 25 yaş ve altındaki bireysel hazır kartlı hat sahibi kullanıcısı yararlanabilmektedir. Turkcell GNÇ Full paket hizmetleri 2GB, 4GB, 6GB, 8GB ve 10GB’lık alternatif paketler şeklinde olabilmektedir.

Turkcell Genç Full Tarifeleri

Turkcell GNÇ Full 2 GB kampanyasında yararlanmak isteyen bireysel hazır kartlı kullanıcılar 25 TL’lik bir ücret karşılığında her yöne 500 dk, her yöne 1000 sms, 1 GB internet, gece 00:00 – 06:00 saatleri arasında geçerli olan 1 GB internet paketi imkanı sağlanmaktadır. Ayrıca bunların dışında Turkcell BIP uygulaması için kullanıcıların sesli ve görüntülü görüşmelerde kullanabilecekleri 5 GB internet, fizy video müzik üyeliği ve Dergilik uygulaması için 5 GB internet hizmeti sağlanmaktadır. Bu kampanya içerisinde fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Bir ay boyunca geçerli olan bu paketteki dakika, internet ve sms bir sonraki aya devredilmemektedir. Dergilik ve BIP uygulaması kullanımında geçerli olan internet paketi hız kısıtlı olup, kota bitimi sonrasında internet hızı 1 kpbs’ye düşürülmektedir. Bu sayede dergilik ve Bıp uygulaması kullanımlarından aşım ücreti yansıtılmamış olur. Paket kullanımlarına görüntülü görüşme ve konferans görüşmeleri de dahil olup, 30 günlük paket süresinin bitmesinden sonra kayıtlı başka bir kampanya mevcut değil ise sms ve arama ücretleri abonelerin kendi tarifeleri üzerinden geçerli olacaktır.

Turkcell GNÇ Full 4 GB internet paketi kampanyası 30 TL karşılığında geçerli bir kampanyadır. Bu kampanya dahilinde 30 gün boyunca her yöne geçerli 750 dk, her yöne 1000 sms ve 2 GB gündüz geçerli ve gece 00:00 ile 06:00 arasında geçerli olan 2 GB olmak üzere toplamda 4 GB internet paketi verilmektedir. Bunların dışında 4 GB’lik paket içerisinde; fizy video müzik üyeliği, Dergilik üyeliği için geçerli 5 GB internet ve Turkcell BIP hizmeti için geçerli olan 1 GB bedava internet paketi hediye edilmektedir.

Turkcell GNÇ Full 6 GB internet kampanyası kapsamında geçerli her yöne 750 dk, her yöne 1000 sms ve gündüz geçerli 3 GB internet paketi ve gece geçerli olan saat 00:00 ile 06:00 saatleri arasında kullanılmak üzere 3 GB; toplamda 6 GB internet paketi yer almaktadır. Bu kampanyanın içerisinde ayrıca BIP uygulaması hizmeti, Dergilik uygulaması için 5 GB’lık internet kampanyası ve Fizzy  müzik uygulaması yer almaktadır.

Turkcell GNÇ Full 8 GB internet kampanyası içerisinde her yöne geçerli 750 dk, 1000 sms, gündüz geçerli 4 GB ve gece saat 00.00 ile 06.00 saatleri arasında geçerli olan 4 GB internet kampanyası yer almaktadır. Ayrıca bunların dışında paketin içerisinde yer alan BIP, Fızy ve dergilik uygulamaları da yer almaktadır. Bu kampanyadaki avantajlardan yararlanmak için 40 TL bir ücret geçerlidir.

Turkcell GNÇ Full 10 GB internet kampanyası için ise 45 TL karşılığında 30 gün geçerli olmak üzere her yöne 1000 dk, 1000 sms, 5 GB gündüz kullanmak üzere, 5 GB ise gece 00.00 ile 00.06 saatleri arasında geçerli olan internet paketi yer almaktadır. Bu kampanya içerisinde ayrıca dergilik uygulaması için 5 GB internet paketi, fizy müzik uygulamasındaki şarkı ve videoları dinleme ve BIP uygulaması hizmeti verilmektedir.

Turkcell Genç Full Paketleri Nasıl Yapılır?

Turkcell genç paket imkânlarından 25 yaş ve altındaki bireyler yararlanabilmektedir. Aboneler, mevcut olan Genç Full 2 GB, 4 GB, 6 GB, 8 GB ve 10 GB paketlerinden yararlanmak için GNC FULL yazıp devamında istenilen internet paketi fiyatı yazılarak, 2222’ye sms yollanır. Örneğin, Turkcell full 4 GB internet kampanyasından yararlanmak isteyen bir abone “GNC Full 4GB” yazıp 2222’ye yollamaları yeterli olacaktır. Kampanya için başvuru mesajı yollamak ücretsizdir.

Turkcell GNÇ full paketini iptal etmek isteyen aboneler IPTAL GNC FULL yazdıktan sonra iptal etmek istedikleri GNÇ full paketinin internet miktarını yazıp 2222’ye yollaması yeterlidir. Örneğin; GNÇ Full 10 GB internet paketini iptal etmek isteyen abonelerin IPTAL GNC FULL 10GB yazıp 2222’ye kısa mesaj yollamaları yeterlidir.

Ayrıca Turkcell bol internetli paketler konusuna da bakarsanız kendiniz için en faydalı paketleri görebilir, süpriz hediyeler ile ücretsiz paketlere sahip olabilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum