Turkcell GNÇ Kampanyaları – Bedava internet, SMS ve Dakika

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

1994 yılında kurulduğunda Türkiyenin ilk GSM operatörü olan Turkcell  günümüzde halen varlığını sürdürmekte. Firma kendi alanında Türkiye’nin en büyük şirketi durumundadır. 35 milyon abonesiyle neredeyse nüfusumuzun yarısı, bu şirketin telefon veya internet abonesi. Bu abone sayısıyla açık ara lider durumdaki Turkcell onlarca farklı hizmet türünü bir arada sunuyor. 2016 2017 dönemi içinde yüksek penformans sergilemesi beklenen turkcell  sağladığı iletişim hizmetiyle güncel yaşamımızın önemli bir kısmını oluşturmaya devam ediyor.Turkcell başta GSM hattı olmak üzere  internet, cep telefonu satışı  gibi ticari faaliyetlerini yoğun bir şekilde sürdürmektedir. Bu yazımızda sizlere Turkcell’in bedava internet, SMS ve Dakika kampanyaları hakkında bilgiler vereceğiz. Güncel GNÇ paketlerini aşağıda bulabilirsiniz.

GNÇ Turkcell Bedava İnternet

Turkcell’in Faturalı Hat – Servisler , Hazır Kart  ve Servislerine dahil olan kullanıcılarına BİP grubu oluşturup, Bip Kullan Kazan kampanyası dahilinde 5 gün boyunca hergün 10 mesaj atarsanız 1 GB bedava internet kazanmış oluyorsunuz. Hemen hatırlatalım kampanya 31-12-2016 tarihine kadar geçerli ve ücretsiz. Turkcell bedava internet için en doğru adrese geldiğinizi lütfen unutmayın!

Güncel Gnç Kampanyaları

Kimler GNÇ’ten Yararlanabilir, Katılabilir?

1- Eğer sizde hazır kart kullanıcısıysanız  ve 25 yaş altındaki Genç Tarife’deysen ya da, Turkcell’de 90 günü geçirdiyseniz , kampanya kriterlerini taşıyorsanız 30 Haziran 2017 tarihine kadar geçerli olmak kaydıyla ücretsiz 1000 SMS  ve 1 GB internet hediyesini kazanabiliyorsunuz.

2- Sizinde Faturalı Hattınız varsa ve  Cepten İnternet abonesiyseniz Turkcell’in GNÇ Süper Paketi ve GNÇ Süper Yıllık Abonelik Kampanyası’ndaki abonelere  GNÇ Gece 5 GB Kampanyasından 00:00-06.00 saatleri arasında faydalanmanız mümkün, kampanya 30 Haziran 2017 tarihine kadar geçerli.

3- Bunun yanı sıra ek paketlerde binlerce sms ilave kazanabilirsiniz.

4– BiP ile arkadaşlarınızla sesli ve görüntülü görüşme, anlık mesajlaşın resimlerinizi, videolarınızı, ses kayıtlarınızı ve mesajlarınızı ücretsiz gönderin , Fizy ile müzik dinleyin , sinema ile dünya sinemalarından haberler edinin, Lifebox ile fotoğraflarınızı ve videolarını saklayın, faturalı Platinum üyeleri belirli bir abonelik bedeliyle Turkcell TV’ye üye olursanız yüzlerce filmi izlersiniz, belgesel,  spor, çocuk ve haber kanalını istediğiniz yerde cebinizden takip edebilirsiniz tüm bunları tabletiniz ve bilgisayarınızdan takip edebilirsiniz, interneti de içinde! Dergilik aboneliğiyle yüzlerce dergiyi tek dergi fiyatına takip edersiniz.

İlk ve Yeni Aboneliklere Verilen Hediyeler

Pek çok operatör gibi Turkcell firmasıda ilk abonelerine çeşitli hediyeler veriyor. Bunlardan biri abone ol, 8 GB internet hediye kazan kampanyası. Çeşitli paketleri satın alarak yüzlerce dakika hediye konuşma paketleri sevdiklerinizle iletişim kurmanızı sağlıyor. Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden kredi kartınızla TL yüklerseniz yurt içinde bir hafta boyunca SMS ve internet kullanımı için geçerli yüklediğiniz miktarda TL kazanma şansı sunuyor fakat bunun için hazır kartlı olmanız gerekiyor ayrıca bu uygulama ücretsiz. Bedava internet kısmı buraya kadardı, bundan sonrası diğer kampanyalar için ayrıldı.

Diğer Ürünler Ve Kampanyalar

Tabi böyle büyük bir firma pek çok ürün sunmaktadır. Bu büyük pazarda yerini korumak firma içinde önem arz ediyor. İşte fırsat diyebiliceğimiz bazı ürünler. Akıllı telefon alanlara tablet hediye ediyorlar. Bu kampanya 30-11-2016 tarihine kadar geçerli. Satın alınan telefonu iade etmeniz durumunda ise tabiki hediye edilen tableti geri alıyorlar. Hemen hatırlatayım bu akıllı telefonu turkcell teklifleriyle almanız gerekiyor. Peki hediye tablet hangi marka birazda bundan bahsedelim. Kampanyada Vestel marka tablet sahibi oluyorsunuz. Tabi bu  Turkcell’in size sundugu teklifler çerçevesinde mümkün oluyor. Bunun dışında karne hediyesi kampanyası dahilinde turkcell’den faturalı bir hat almanız durumunda, her ay belli bir ödemeyle hem akıllı telefon hemde tablet alma şansızın var. Başka bir kampanyada ipohone alanları kapsıyor. Peki hangi iphone alacagız diyorsanız hemen sizin için yaptığımız araştırma sonucunda bulduğumuz sonuçları paylaşayım. iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5, iPhone 5s ve iPhone SE modellerinden herhangi birini almanız yeterli oluyor. Birazda hangi akıllı telefonları var ona bakalım. Turkcell T60 ve Turkcell T70 modeller de iki akıllı telefonun satıcısı durumunda her iki telefonuda biraz tanıtmaya çalışalım. T60 129 gram ve 7,8 mm inceliğinde. 8 çekirdekli ve 1,5 Ghz işlemcisi bulunan telefon 2 GB  Ram ve 16 GB dahili hafızaya sahip 32 GB’a kadar arttırılabilir bir hafıza olduğunuda hemen belirtelim. Bunların dışında basit el hareketine duyarlı sensörleriyle telefonunuzu açıp kapatmak mümkün. 5 inç ekrana sahip telefon özellikleriyle göz dolduruyor. Gelelim Turkcell T 70’e 133 gram ve 7,8 mm inceliğe sahip telefonda  2 GB RAM bulunuyor  4 çekirdekli işlemciye sahip oldukça hızlı gibi gözüküyor. 5MP kamerası ile sese duyarlı selfie çekmeniz pekala mümkün. Üstelik HD kalitesiyle. Sözleşmenizi takip eden  ilk 3 ayda Fizy Müzik üyeliğiniz, Turkcell  TV paketiniz ve aylık 1 GB internetinizi ücretsiz kullanabiliyorsunuz. Bip üzerinden yapacağınız sesli, görüntülü ve yazılı tüm mesajlaşmalarınız 36 ay boyunca ücretsiz olacak. 50 GB hafızada ayrıca hediye ediliyor. Herşey insan için yapılmış. İyi günlerde kullanalım.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum