Turkcell GNÇ Uygulaması Android APK indir

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell GNÇ Uygulaması Android APK indir

Turkcell firmasının 25 yaş altı için yaptığı bir uygulamadır. yaşı 26 ve 26’dan küçük olan kullanıcıları baz alarak 2005 yılında oluşturduğu topluluğa Turkcell GNÇ  adı verilmektedir.  Kullanıcılara sadece tarifesel hizmet vermemektedir bunun yanı sıra kullanıcılara sosyal hayatta meydana gelen olaylardan haberdar etmektedir. Bunlara ek olarak etkinlik haberleri, sürprizler ve çeşitli organizasyonlara ücretsiz katılma olanağı sağlamaktadır. Bu hizmetleri bize web sitesi aracılığıyla ya da kullanmakta olduğunuz Turkcell hattı yoluyla sunmaktadır. Peki , Turkcell GNÇ’ye katılım şartı nedir?

Turkcell GNÇ’ye üye olmak için; Turkcell hazır kart sahibi veya Turkcell faturalı hat sahibi olmak gerekmektedir. Üyelik ücreti olarak 1 kontör kesilmektedir. 1 kontör ise 9.5 krş’a eşittir.

GNÇ(gnctrkcll)  uygulamasından sadece Turkcell aboneleri faydalanabilmektedir. Mobil bir uygulamadır. Turkcell GNÇ uygulaması indirerek Turkcell tarafından size sunulan avantajları ve kampanyaları öğrenebilirsiniz. Turkcell GNÇ2 ye nasıl üye olurum? Diye soruyorsanız işte cevabı;

  • GNC yazıp 2222’ye mesaj atarak,
  • İnternet sitemizde bulunan online işlem merkezinden,
  • Müşteri hizmetlerini arayarak(444 0 532- 444 0 535) yada
  • Turkcell fatura kabul eden mağazalardan GNÇ Turkcell’e üye olabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Uygulaması indir

İlk olarak bu konuyu en temelden anlatalım APK nedir? Şu gerçek ki aramızda APK’nın ne olduğunu bilmeyenler de vardır. Evet APK, yazılımları bu genelde oyun ve uygulamalar oluyor, android işletim sisteminde dağıtmayı ve kurmanıza olanak sağlayabilen bir dosya uzantısıdır. Öncellikle APK’yı indirerek programları Google Play  ya da AndroidPIT gibi sitelere ihtiyaç duymadan istediğiniz oyun ya da uygulamayı herhangi bir siteden indirebilmenize ve kurmanıza olanak sağlamaktadır. Peki, Turkcell GNÇ uygulamasını nasıl android APK indirebilirsiniz? Google aramaya Turkcell GNÇ uygulaması android APK indir yazarak çıkan sonuçlar içerisinde bir siteye girerek indir butonuna tıklayıp Turkcell APK uygulamasını indirebilir ve kurabilirsiniz.

Turkcell APK uygulaması belli bir yaş altı (26 yaş altı) kesime hitap etmektedir. Bunun en büyük şartı Turkcell kullanıcısı olmanızdır. Bu uygulama sadece tarifesel hizmet değil buna ek olarak sosyal yönden de size hizmet sunmaktadır. Size özel kampanya ve avantajlardan haberdar olmanızı sağlamaktadır. Aşağıda ki buton ile Google Play üzerinden bu uygulamayı indirebilirsiniz.

Turkcell GNÇ Uygulaması

Ayrıca Turkcell bedava internet kampanyaları ilgini çeker mi? Hemen tıkla ve eşsiz fırsatları anında yakala.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum