Turkcell GNÇ’ye Gel Bedava İnterneti Götür

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Hayat Turkcell’lilere güzel. Hem Dünya’nın en iyi altyapılarından birisini kullanıp hemde her ay sürekli olarak hediyeler kazanan abonelerden rahatı yok. Turkcell bu seferde şöyle diyor; “Başka operatörü kullanıyorsan hemen geçişini yap, 6 GB internet vereyim yahu. Üstünede 12 Ay boyunca 2 GB internet hediye edeyim, yeter ki gel”. Teklife bakar mısınız. Bir çok gencin özellikle tercih etme sebebi bu tür kampanyalar oluyor.

Türk Telekom ve Vodafone ile kıyasıya bir rekabet içinde olan köklü şirket çok güzel bir ivme yakaladı, yükseliş olarak tabiki. Yaz sezonunun açılmasıyla birlikte avantajlı paketlerde çıkmaya başladı. Bunlardan en yakın tarihlisi olanlar ise tabiki Ramazan Sahur internet paketi oluyor. Yaklaşan mübarek ay sahur ile birlikte olunca insanlar uyanık kalıyor sabah geç saatlere kadar. İnternet bu bağlamda çok lazım oluyor.

Çünkü vakit geçsin diye gerek sosyal medya, gerek haber siteleri, gerekse dini videolar izleme gereği duyuluyor. Bunlar haricinde dizi film izleyenlerde yok değil. Bu kullanım amacı herkese göre değişiklik gösterebildiği için detaylarına takılmıyorum çok.

Turkcell 6 GB Bedava internet

Geçişi tamamladıktan sonra 532 numaralı müşteri hizmetlerini arıyorsunuz ve durumunuzu izah ediyorsunuz. İlgili yönlendirmeleri size yapacaklardır, atıyorum şöyle yazıp buraya gönderin vs diye sizde bunları dinleyip uygulayın hemen internetinizi alın. Ayrıca yeni müşteri olduğunuz için Turkcell bedava internet gibi bir çok ayrıcalıktan da faydalanacaksınızdır. Bunları tercih edip etmemek size kalmış olsada fazlası göz çıkarmak mantığıyla hareket etmek kötü günü düşünmek daha mantıklı 🙂

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum