Turkcell Her Yöne Nar Veren Paketler

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türkiye’de ki GSM sektörü diyince akla ilk gelen isimlerden olan Turkcell bu başarısını uzun yıllardır bu sektörde gösterdiği başarılı faaliyetlere borçlu gibi gözüküyor. Bu alanda uzun yıllardır faaliyet gösteriyor olmasına rağmen daima ilk gün ki çalışan ve müşterilerinin yüzünü güldürmeye çalışan dev operatör firması bu tavrı ile hem kullanıcılarını sevindiriyor hem de onların takdirini kazanıyor. Bu sayede daima artan bir ivmeli başarılı artışına sahip olan operatör firması abone sayısını günden güne arttırıp bu alandaki liderliğini daha da sağlama almaya devam ediyor.

Faturasız müşterilerine gösterdiği önem ile de kullanıcılarının yüzünü güldüren dev operatör, hazırladığı nar fırsatları ile ilgi odağı olmaya başardı. Bu cazip kampanya ile kullanıcılarının yaptıkları yüklemelere göre onlara fazladan TL kazanma şansı sağlayan ve bu kazandıkları TL’leri de yakınları ile konuşmak veya mesajlaşma imkânı sunan telekomünikasyon şirketi bu hamlesi ile birçok kişiyi sevindirdi. Sizde gelip bu cazip fırsattan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl Katılabilirim?

Size en yakın Turkcell mağaza veya bayisini ziyaret edip başvuruda bulunarak, web kanalı yolu ile ya da seçtiğiniz paket ait anahtar kodu 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atarak kısa bir süre içerisinde katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sağlamanız gereken herhangi bir koşul bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel hazır kartlı aboneler katılım sağlayabilir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell bayilerinden, 0532 532 0000’a telefon edip müşteri hizmetlerine talepte bulunarak iptal edebilirsiniz. İnternet üzerinden kullanıcı bilgileriniz ile sisteme giriş yaparak iptal işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

İçeriği Nedir?

20 TL’ye 100 TL Veren Nar

20 TL yüklediğiniz takdirde 100 TL’lik hediye kazanırsınız ve kazandığınız bu hediye ile bir ay boyunca her yöne konuşma ve mesajlaşmak için kullanabilirsiniz.

25 TL’ye 100 TL Veren Nar

1 ay boyunca kullanabileceğiniz 100 TL’ye 25 TL’lik yükleme yaparak sahip olabilirsiniz.

30 TL’ye 150 TL Veren Nar

30 TL yükleyerek 30 gün boyunca her yöne konuşmak ve mesajlaşmak üzere kullanabileceğiniz 150 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Esaslar

30 Haziran 2017 tarihine kadar katılıma açıktır.
Kullanmadığınız haklar gelecek aylara devredilmez.

Daha fazlası için bedava internet sitemizi takip etmeyi sürdürün.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum