Turkcell Hesabım Uygulaması Android APK indir

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Hesabım Uygulaması Android APK indir

Turkcell hesabım adlı uygulama ile Turkcell müşterileri büyük bir hizmetle karşı karşıya. Müşterilerinin devamlı isteklerine cevap vermek isteyen Turkcell Android uygulaması ile büyük ilgi topladı. Uygulama içeriği oldukça zengin ve kullanışlı. Yediden yetmişe herkesin kullanımına uygun olarak tasarlanmış. Ara yüz tasarımları oldukça başarılı ve akıcı. İnsanlara hizmet sunmak için geliştirilen uygulamanın APK yoluyla temini nasıl olur onu anlatıyoruz.

APK marketlerde bulunan veya bulunmayan ancak market aracılığıyla temin edemediğiniz uygulamaların çeşitli geliştiriciler tarafından sitelere yüklenerek indirdiğinizde kullanacağınız kurulum dosyalarıdır. APK indirme işleminde ise internet siteleri aracı olarak kullanılır. Windows kullanıyorsanız setup kavramını duymuşsunuzdur. Androidin setuplarına ise APK isimi veriliyor. APK temini basit gibi görünen ancak ayrıntılara dikkat edilmesi gereken bir işlemdir.

Doğru güncellik ve güvenilir kaynaklar oldukça mühimdir. Bu yüzden biz uygulamamızı her zaman olduğu gibi Google Play üzerinden indirelim, riske girmeyelim. Arada sırada güncellemeler gelir, bunlarıda yine PlayStore üzerinden yapmanız çok önemlidir. Diğer bir konu ise güvenirlik mevzusu. Güvenirlik internet ortamında çokça karşımıza çıkan bir sorundur. Ancak bu soruna da çözümler bulmak mümkün. Dev teknoloji siteleri(Bkz. Google Play) aracığıyla indirdiğiniz APK’lar güvenli olacaktır. Güvenli ve güncel APK temini işlemini tamamladıktan sonra uygulama içeriğine değinelim.

Turkcell Hesabım Nedir, Nasıl Kullanılır?

Tüm iletişim sektörü firmaları gibi Turkcell’de kendi müşterilerine ait bir uygulama çıkardı. Uygulama tasarımı ve içerik bakımında oldukça yeterli. Rakiplerine nal toplatacak kadar iyi diyebiliriz. Uygulama marketlerde ortalama 4,5 Aralığında değer alıyor. Oldukça yüksek bir değer. Bu değer uygulamanın kullanıcılar tarafından sevildiğine işaret. Tasarım açısından diğer geliştiricilerden biraz daha farklı bir yol seçen Turkcell uygulamasında mavinin çok açık ve fosforlu tonlarını kullanmış. Göz zevkine oldukça hitap eden bu renkler uygulamayı daha da çekici kılıyor. Uygulama ara yüzü oldukça basit ve akıcı bir şekilde işlevini yerine getiriyor. Şimdi uygulama ile neler yapabileceğinize bakalım.

Uygulama içerisinde bir çok seçenek bulunuyor. Turkcell Hesabım uygulaması ile kalan kullanım bilgilerinize oldukça kısa ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Tarifenize uygun paketleri görüntüleyebilir kolayca satın alabilirsiniz. Faturasız hatlar için TL yüklemesi de oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Turkcell diğer operatörlerden farklı olarak birkaç hizmet daha sunuyor. Bu hizmetler arasında aylık olarak aradığınız numaraların aranma sayılarına bağlı olarak tutulan istatistik verilerinin size sunulması yer alıyor.

Bu kapsamda diğer bir hizmetse Turkcell yetkililerinden canlı olarak destek alma hizmeti. Uygulama içerisinden mesajlaşarak bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Sitemizin arama kısmına Turkcell Hesabım Uygulaması indir yazdıktan sonra güncel uygulamayı apk indir seçeneği ile indiriyoruz. İndirilenler kısmına gelip APK dosyasının üzerine tıklıyoruz. Telefonunuz sizi ayarlara yönlendirirse şu aşamaları uygulayın: ayarlar, güvenlik, bilinmeyen kaynaklar ve bilinmeyen kaynaklar butonuna basın. B u sayede APK kurulumunuzu yapabilirsiniz.

Turkcell Hesabım Uygulaması

Turkcell Hesabım Uygulaması

Diğer güncel Turkcell bedava internet kampanyaları da sizi bekliyor. Uygulamayı indirdikten sonra konuda belirttiğimiz adımları takip ederseniz 1GB hediye internet kazanabilirsiniz. Ana konumuza davetlisiniz.

 

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum