Turkcell Hesabım Uygulamasına Özel 4.5GB internet Paketi

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Hesabım Uygulamasına Özel 4.5GB internet Paketi

Turkcell hazırlamış olduğu birbirinden avantajlı paketler ile beğeni toplamaya devam ediyor. İnternetin konuşma ve sms paketlerine nazaran daha fazla tercih edildiği günümüzde internetin keyfini doyasıya yaşamak isteyenler için hazırlanan kampanyalar ise oldukça uygun fiyatlara kullanıcılara sunuluyor. Sadece Turkcell abonesi olmak ve Hesabım uygulamasını kullanmak ile 4.5 GB internete sizde kavuşabilir ve istediğiniz yerden internete bağlanmanın ayrıcalıklarına merhaba diyebilirsiniz.

Turkcell 4.5 GB İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell tarafından sunulan 4.5GB bedava internet kampanyası telefon üzerinden yüklenecek olan Turkcell hesabım uygulamasına sahip olan kişilere sunuluyor. Bu uygulamayı telefonlara indirerek hesabım uygulamasına geçen ve internet kullanımında daha fazla kota isteyenlere özel olarak Turkcell 4.5Gb’lık paketi ile yardımcı oluyor. Katılımların 30.000 kişi ile sınırlı olduğu bu kampanyanın bitiş tarihi ise 31 Aralık 2016 tarihi oluyor. 2017 yılına girmeye az bir zaman kala daha fazla internet isteyenler için oldukça cazip olan bu kampanyanın fiyatı ise 15 TL’den oluşuyor.

Faturasız internet kampanyasından yararlanmak için Turkcell bireysel müşteri hesabının bulunması ile birlikte hattınızın kayıtlı olduğu bir Turkcell hesabınızın da olması gerekiyor. Turkcell hesabınıza girerek açılan sayfa üzerinden kampanyalar kısmına gelinmesi ve internet paketinin buradan satın alınması ile paket kullanımı başlıyor. Paketin kullanılabilir hale geldiğine dair Turkcell kullanıcılarına mesaj ile bilgilendirme yapıyor.

Sadece yurt içerisinde kullanılabilecek olan Turkcell 4.5gb internet kampanyası bir kere kullanılabiliyor. Bunun dışında aynı kampanyadan bir iki kere yararlanılamıyor. Ödenen ücrete KDV ve ÖİV vergileri dahil edilerek sunuluyor. Kişiler almış oldukları paketi kullandıktan sonra hatlarına tanımlı olan 4.5GB’lık hakları kullanmaları halinde eğer başka bir internet paketleri yoksa her 100 KB’lık kullanım için 2 kuruş kesiliyor. Kampanya dahilinde harcanan internetin artması durumunda gelecek aya devretmemektedir. Tarife için atılacak olan tüm SMS’ler ücretsiz olup kişiler kazandıkları internet hakkını başka kişilere devir edemezler. Turkcell internet paketi almak isteyen kullanıcıları için farklı kampanyalarda düzenlemektedir. Daha detaylı bilgi için Turkcell iletişim merkezlerine gidebilir ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Turkcell Hesabım Salla Kazan Kampanyası

Diğer popüler bir kampanya olan Salla Kazan ise Turkcell’in son zamanlarda yaptığı en cazip kampanyasıdır. Her hafta tüm kullanıcılarına birbirinden güzel ödüller ve hediyeler veriyor. Bu ödüller için ise ne yapmanız gerektiğini sitemizde ki Salla Kazan kampanyası konusunda anlattık, konuyu ziyaret ederek sizde muhteşem hediyelere ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum