Turkcell ile Hediye Facebook Paketi

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell ile Hediye Facebook Paketi

Promosyonları, kampanyaları, avantajları ve hediyeleriyle, kullanıcılarını etkilemeyi başaran Turkcell, 2017 yılında da güzel hediye, promosyon, avantaj ve hediyelerine devam ediyor. Bildiğiniz üzere, Turkcell’in çıkarmış olduğu avantajlar ve hediyelerin bir çoğunu dahiline alan sarı kutu, Turkcell 6 ay hediye Facebook paketini de kapsıyor ve sarı kutu kullananlar, belli koşulları sağladığında, 6 ay hediye internet kazanıyor ancak 6 ay internet sadece Facebook kullanım dahilinde. Yani hediye verilen internet ile, Facebook dışında herhangi bir platforma girmeniz mümkün değil. Ancak mümkün değil olarak belirtsek de, kendi farklı paketleriniz dahilinde girmeniz, tabii ki de, mümkün. Sizde sarı kutu sayesinde, Turkcell’in yapmış olduğu kampanyalardan biri olan, 6 ay hediye Facebook paketine sizde dahil olmak istiyorsanız, yazılarımızı okumaya devam etmenizi öneririz.

Turkcell 6 Ay Hediye Facebook Paketine Nasıl Sahip Olunur ?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, sarı kutu bünyesinde gerekli koşulları sağlayarak, Turkcell operatöründen 6 ay hediye Facebook paketine sahip olabilirsiniz. Hediye olan bu pakete nasıl sahip olunacağı ise, merak konusu. Sizde merak ediyor ve cevabını arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Şimdi gelelim Turkcell Facebook paketine, 6 ay boyunca nasıl sahip olabileceğinize.

Turkcell’in tanımış olduğu bu hediyeye sizde sahip olmak istiyorsanız, öncelikle sarı kutu kullanıyor olmanız gerekmektedir. Sarı kutuya üyeyseniz ve 3000 puana sahipseniz, hemen hediyeyi kaçırmamak için, ister sarı kutudan hemen al butonuna basabilir isterseniz de, dilediğiniz zaman SK16 yazıp 2000’e kısa mesaj gönderebilir ve 6 aylık muazzam Facebook hediye paketine, sahip olanlara sizde dahil olabilir ve 6 ay boyunca ücretsiz Facebook’un tadına varabilirsiniz. Ancak bunu yaşamak için sarı kutu kullanmanız yeterli değil. Sarı kutu hesabınızda da 3000 puana sahip olmalısınız. Çeşitli faktörlerle sarı kutuda puan kazanabilir ve 3000 puan biriktirip, 6 aylık hediye Facebook paketine sahip olabilirsiniz. Eğer sarı kutuya üye değilseniz, bu fırsat kaçmadan hemen sarı kutuya dahil olmanızı önerir ve bir an önce 3000 puana sahip olabileceğinizi umarız. Sizde eğer Turkcell kullanıcısı değilseniz, hemen Turkcell’e numaranızı taşıyıp, Turkcell’in bütün avantajlarından, promosyonlarından ve 6 ay hediye Facebook paketine sahip olma hakkına sahip olabilirsiniz. Sizde sarı kutuda 3000 puan toplayıp, 6 ay Facebook hediye paketini kaçırmayın ve doyasıya Facebook’un keyfini, tam 6 ay boyunca, yaşayın ve Sizde ailenizle, arkadaşlarınızla ve tanıdıklarınızla 6 ay boyunca Facebook üzerinden, görüşün. Umarız sizde bu hediyeye sahip olabilir ve 6 ay boyunca Facebook’a ücretsiz kullanabilirsiniz.

Turkcell bedava internet ile ilgili diğer kampanya, tarife ve indirimler için ana konuyu ziyaret edebilirsiniz. Sizin için yaptığımız derleme ile en avantajlı çıkan taraftan olmak için bizi takip etmeye de devam ediniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum