Turkcell internetten Online TL Yükleme 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell internetten Online TL Yükleme 2017

Turkcell, ülkemiz de hizmet veren ve en çok aboneye sahip operatörlerden biridir. Turkcell hizmet kalitesi olarak ve abone sayısı gereği online işlemlerine ağırlık vererek tüm işlemlerinizi online olarak yapmanıza olanak sağlar. 7 gün 24 saat dilediğiniz işlemi yapabilmeniz için online işlemlere başvurabilirsiniz. Evinizden çıkmadan, Turkcell bayilerine gitme gereği duymadan tüm işlemlerinizi evde bilgisayar başında halledebilirsiniz. Bu online işlemler arasında TL yükleme işleminiz de mevcut. Artık online olarak hattınıza kontör yükleme işlemi yapabilirsiniz. İnternetten hattınıza kredi kartınızla TL yükleyebilir, dilerseniz Nar paketleri ve cepten internet paketlerini hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Turkcell Online Olarak Nasıl TL Yüklerim?

Turkcell’in gelişen teknolojisi ile artık işlemlerinizi online halledebilirsiniz. Makalemiz de TL nasıl yüklenir bilgisini vereceğiz. Eviniz de oturarak Turkcell bayisine gitmeye gerek kalmadan TL yüklemek istediniz. Saat kaç olursa olsun Turkcell online işlemler aracılığıyla hattınıza TL yüklemesi yapabilirsiniz. Online işlemlere ulaşmak için tarayıcınızdan Turkcell’in ana sayfasına giderek sayfanın sağ üst köşesin de yer TL/Paket yükle kategorisine girerek TL yükleyebilirsiniz. TL yüklemek için kredi kartı kullanmanız gereklidir. TL/Paket yükle kategorisine ulaştıktan sonra karşınıza çıkacak olan TL yükleme formunu eksiksiz ve doğru bir şekil de doldurmanız gereklidir. Formda kredi kartı bilgileriniz, yükleme yapacağınız GSM numarası ve iletişim için sizden e-posta istenmekte. Vereceğiniz bu bilgilerin doğru olması koşuluğuyla hattınıza TL yükleme işlemi yapabilirsiniz. Form da ilk olarak yükleyeceğiniz TL tutarı girmeniz istenecektir. Burada yer alan TL miktarlarından seçerek yükleme talimatı verebilirsiniz. Ayrıca Turkcell, turkcell.com.tr ile yapacağınız TL yüklemelerine yüklediğiniz kadar hediye TL vermektedir. Ayrıca başvuru formunda “Ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesini okudum, onaylıyorum” yazan ibareyi seçmeniz ve sözleşmeyi kabul etmeniz gerekmektedir. Formu doğru ve eksiksiz doldurup gereken şarları yerine getirdiğiniz takdir de hattınıza TL yükleme yapabilirsiniz. Online işlemler de yalnızca kredi kartı ile yükleme yapabilirsiniz. Kredi kartı harici yükleme seçenekleri Turkcell TL/Paket yükleme servisin de bulunmamaktadır.  TL yüklemek için sürekli olarak online işlemler TL/Paket yükle servisini kullanabilir ve her yükleme de yüklediğiniz TL tutarı kadar hediye TL alabilirsiniz. Ayrıca 30 TL ve üzeri yüklemelerde 100MB Turkcell bedava internet kazanmış olacaksınız, geçerlilik süresi ise 1 aydır.

Turkcell Online İşlemler ile Ne Kadar TL Yükleyebilirim?

Turkcell TL/Paket yükle servisin de minimum işlem tutarı 20 TL’dir. 20 TL altın da olan bir tutar yükleme talebin de bulunamazsınız. 20 TL üzeri 25 TL, Avantaj 30 TL, Süper 50 TL, Süper Plus 95 TL ve Mega 180 TL yükleyebilirsiniz. Bu miktarların dışın da Turkcell online TL yüklme işlemi yapmanız söz konusu değildir. İnternetten TL yükleyecek olan Turkcell aboneleri en az 20 TL ve en fazla Mega 180 TL yükleyebilirler. Yüklediğiniz kadar TL kazanmak için Turkcell online işlemleri kullanabilirsiniz.

Turkcell TL Katlama

Turkcell TL katlama işlemi şu demek oluyor, Hesabım uygulaması ile yüklediğiniz kadar TL hediye olarak size iletiliyor. Yani bakiyenizi katlamış oluyorsunuz, tek şart Hesabım uygulamasını indirmek ve yükleme işlemini oradan yapmak.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum