Turkcell Kontratlı Bilgisayardan İnternet Paketleri

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Kontratlı Bilgisayardan İnternet Paketleri

Evde internet şu an da herkesin olmazsa olmazı. Çağımız gereğince telefonlar, tabletler, PC’ler devamlı olarak internete ihtiyaç duyuyorlar. Başka bir açıdan baktığınızda internet bir keyif olmaktan çıktı. Her gün kullandığımız bilgisayar ve telefonlardan güncelleme talepleri alıyoruz. Güncellemeleri telefonunuzun internet paketinden yaparsanız o ay maaşınızı oraya yatırırsınız. Bu nedenle Turkcell evde internet hizmetlerinden kaliteli ve bol içerikli internet sahibi olmak şu devirde en iyi çözüm.

Ancak sadece bilgisayarda ve tablette internet kullanan müşterilerde var. Onlar için deve yükü para verip evlerine internet bağlatmak oldukça masraflı. Gittikleri her yerde doya doya internet kullanmak için o müşteriler Turkcell’e geliyor. Haliyle Turkcell’de bu yeni gelen müşterilerine aylık 29 TL’den başlayan mükemmel fiyatlarla Turkcell kalitesinde, Türkiye’nin erişilebilir en yüksek hızında hizmet sunuyor.  Bu kampanyaya sadece Turkcell bünyesinden aldığınız kontratlı düşük fiyatlı cihazlarla katılabilirsiniz.

Her Yerde İnternet

Bu kapman sayesinde Turkcell internetinin deneyimini her yerde yaşayacaksınız. Sektöründe birinci olan Turkcell oldukça kaliteli bir internet hizmeti veriyor. İnternet kullanımı sırasında devamlı olarak yaşadığınız sorunları unutun. Ve yeni Turkcell kalitesinde Turkcell Kontratlı Bilgisayardan İnternet Paketlerinden birini kullanmaya başlayın.

Bu kampanya ile dilediğiniz gibi internet kullanabileceksiniz. Kampanya 29 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Kampanyanın kota seçenekleri ise 8, 12, 20, 50 ve 75 GB olmak üzere beş adet. Belirlediğiniz kota içeriğine göre tarifenizde ki ücretlendirme değişiklik gösterecektir. Paketlerden eğer 50 ve 75 GB seçeneklerini seçerseniz kotanız bitse bile kullanımınıza düşük hızlarla devam edebilirsiniz.  Kampanya dâhilinde satın aldığınız paketler kullanımı tamamlanmadığı sürece sonraki aya devretmez.

Paketi satın aldıktan sonra kullanım haklarınız sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında bu kullanım hakları kullanılamaz. Aynı taahhüt süresinde 1 kere alt kotaya 2 kere de üst kotaya geçiş yapabilirsiniz.  Bu geçişleri tamamen ücretsiz olarak yapabilirsiniz.  Kampanyaya katılmak için DATA 50, DATA 75 gibi istediğiniz kota hakkını yazarak 2222’ye ücretsiz gönderebilirsiniz. Kampanyaya son 90 içerisinde Turkcell ailesine katılmış müşteriler katılabilir. Kampanya kullanımı süresince kota kullanımı ve taahhüt bitim süreleri hakkında SMS ile bilgilendirileceksiniz.

Bu eşsiz fırsatlardan yararlanıp üzerine birde mobilden Turkcell bedava internet kazanmayı kim istemez? Hemen ilgili konuya girip kendine en uygun olan ve yararlanabildiğin kampanyayı seç, ineternetin keyfine var.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum