Turkcell Lifebox Paketleri

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Lifebox Paketleri

Lifebox turkcell’in bir ürünüdür. Kısaca tanımlamak gerekirse Turkcell saklama alanı, müzik fotoğraf ve video saklama kutusu gibi bir üründür. Şimdi Turkcell lifebox paketleri’ni inceleyelim. Lifebox Mini Paket ile 50 GB saklama alanında binlerce fotoğraf, video, müzik ve diğer dosyalarınızı güvenle yedekleyebilir, internete erişebildiğin her yerden ulaşabilir, sevdiklerinle e-posta ve sosyal ağlar üzerinden paylaşım yapabilirsin.

Şimdi Ayrıntılı İnceleyelim

Mini Paket (50 GB saklama alanı) aylık vergiler dâhil 3,90 TL’dir. Saklama alanın %80 ve %100 doluluğa vardığında SMS ile bilgilendirilirsin. Lifebox servisi 3G, 4.5G ve Wifi üzerinden çalışmaktadır. Lifebox aylık yenilenen abonelikle bir servistir. Android cihazlara AppMarket üzerinden (m.appmarket.com.tr adresini cihazınızın tarayıcısına yazarak aratıp bulabilirsiniz) uygulama indirilirken oluşan veri trafiği ücretsizdir. AppStore ve GooglePlay üzerinden uygulamayı indirmen, Lifebox senkronizasyonunu 3G üzerinden seçme durumlularında Android (2.2 ve üzeri), iOS (5.2 ve üzeri) cihazlarda otomatikman, iOS cihazlarda uygulamanın açılması ile ve uygulamada meydana getirilen işlemler, e-posta ile toplumsal ağlar üzerinde paylaşım yapılması durumunda oluşan veri trafiği mobil web paketin varsa paketinden, yoksa mevcut tarifen üzerinden ücretlendirilir.

Lifebox’ta yer alan fotoğraf, video ve dosyalarını, e-posta, Twitter, Facebook, Youtube ve Picasa hesabınız üzerinden paylaşım yapabilirsin. Müzik paylaşımı yapılamaz. Lifebox üzerinden meydana getirilen paylaşımlar ile ilgili Turkcell sorumluluk kabul etmez. Lifebox gizleme alanı, abone olunan servis paketi alanı ile sınırlıdır. Servis üzerinde gizlenen hiçbir data 3. şahıslar ile paylaşılmaz. Lifebox’taki bilgilerin, şifrelenmiş şekilde çok güvenli bir şekilde Turkcell Veri Merkezi’nde tutulur.

Bu bilgilere, sana özel Turkcell Şifreni kullanarak, yalnızca sen erişebilirsin. Bu kampanyaya MINILIFEBOX yazarak 2222’ye gönderirsek bu kampanyaya dahil olmuş oluruz. IPTAL LIFEBOX 50GB yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz. Lifebox Servisi iptal talebiniz alındığında, paketinizin bitiş evveliyatına kadar kalan ehemmiyet süresince kullanıma devam edebilirsiniz. Servis iptal edildikten sonrasında, 15 gün boyunca Lifebox’a yeni yükleme yapamaz, yalnızca Lifebox’ta bulunan bilgilerinize hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. 15 günün sonunda Lifebox’ta bulunan tüm bilgileriniz (fotoğraf, video, müzik, dosya, rehber) silinir. Kampanyaya katılırken hiçbir taahhüt vermenize gerek yoktur.

İlaveten eğer ilgini çekerse Turkcell bedava internet konusuna gözatabilir, kendine uygun bir paketi kullanabilirsin.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum