Turkcell Lifebox Uygulaması Android APK indir

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Lifebox Uygulaması Android APK indir

Turkcell kullanıcılarına oldukça yenilikçi ürünler sunarak onları memnun etmeye devam ediyor.  Turkcell Lifebox uygulaması aslına bakılırsa çoğu telefon şirketinde olmayan yepyeni bir uygulama.  Uygulama veri tabanı arttırma üzerine kurulmuş bir sanal disk uygulaması. Turkcell kullanıcıların telefonlarının hafızlarına rahatlık getirdi. Telefonunuzda            ki her türlü dosyayı bu uygulamaya aktarabilirsiniz. Bu sayede telefonunuzun sahip olduğu hafıza boşalacak ve aşırı yükten kurtulacaksınız.

Telefonlar genel olarak hafızalarının aşırı derece de işgal ediliyor olması durumunda arıza verirler. Bu arızalar sisteme de etkide bulunur. Hafızayı boşaltmak için en uygun yöntem tabi ki de Turkcell Lifebox. Turkcell bu uygulama ile kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlıyor. Fotoğraf veya video çekiminden hemen sonra resmin veya videonun direkte uygulamaya aktarılması gibi birçok yenilikçi özellikler bulunduran uygulamayı nasıl temin edebiliriz? Eğer bu uygulamayı marketlerden temin edemiyorsak hemen yazımızı okumaya devam edelim.

APK Uygulamayı Nasıl indiririm?

Marketlerde yer alamayan uygulamaları teknoloji siteleri editörlerince hazırlanmış APK dosyalarını indirerek temin edebilirsiniz. APK dosyalarının teminin de en çok dikkat edilmesi gereken unsurlar zararsız ve güncel yazılımlar bulmaktır.  Zararlı içerikleri indirip kurmamız durumunda telefonumuz sistem bazında sorunlar yalayabilir. Veya kişisel bilgileriniz çalınabilir. Bu nedenle güvenirliği birçok kez test edilmiş siteleri tercih etmenizi öneriyoruz. Andoid APK indirme konusunda güncellikte bir hayli önem taşıyor Güncel sürüme sahip olmaya önem göstermeniz size oldukça fayda sağlayacaktır. Güncel sürüme sahip olduğunuzda en son eklenen özellik ve fırsatları kaçırmadan kullanabilirsiniz. Google Play’e girdikten sonra site içerisinde yapmamız gereken ilk aşama Turkcell Lifebox Uygulaması indir ifadesi aratmak.

Arama yapıldıktan sonra uygulamanın APK’sını indirmek için doğru işlemleri yapıyoruz. İndirme başladıktan sonra bildirim çubuğunuza indirme hakkında ayrıntılı bilgi gelecektir. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra indirilenler sekmesini açın. Açılan sekmeden az önce indirdiğiniz APK dosyasını seçip açın. Eğer telefonunuz sizi Ayarlara yönlendirirse Güvenlik ekranından Bilinmeyen Kaynaklara tıklayın. Bu işlemi yaptıktan sonra tekrar indirilenlere gelip uygulamayı aynı işlemleri tekrarlayıp kurabilirsiniz.  Yada aşağıda sizler için oluşturduğumuz kısayol butonuna tıklayarak Google Play üzerinden apk indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Lifebox Uygulaması

Turkcell Lifebox Uygulaması

Bedava internet konusunda sıkıntı yaşıyorsanız sitemizi sıkı takibe almanız size tavsiyemizdir. Ayrıca aynı kategoride ki diğer Turkcell uygulamalarınıda ziyaret edebilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum