Turkcell Nar Paketleri ve Kampanyaları 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Nar Paketleri ve Kampanyaları 2017

Bildiğiniz üzere popüler operatörler arasında ilk sıralarda yer alan Turkcell’in yapmış olduğu bir çok kampanya var. Turkcell nar kampanyaları da bu kampanyalardan birisi. Nar kampanyalarının en büyük özelliği, kampanyaya ödediğiniz ücretin, kat ve katını kullanmanız. Bu gibi avantajlar da nar paketlerinde bulununca, nar paketleri de çoğu Turkcell kullanıcısının ilgi odağı haline geliyor. Popüler kampanyalarının arasında yer alan, nar paketleri ve kampanyaları, 2017 ‘de de, kullanıcılarını büyük avantajlarla bekliyor. Birçok kişinin tercih ettiği nar paketlerini sizde öğrenmek ve kullanmak için, neler yapmanız gerektiğini düşünüyorsanız ve Turkcell nar paketleri hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmak istiyorsanız, yazılarımızı okumanızı tavsiye ederiz. Bunların yanı sıra, yazımızı okuduktan sonra, nar kampanyalarının dakika, SMS, internet yönünden ne kadar çok avantajlı olduğunun da farkına varacağınızın, inancındayız. Şimdi gelelim 2017’de geçerli olan Turkcell nar paketlerine, kampanyalarına ve avantajlarla dolu dünyasına.

2017 Nar Paketleri

Yukarıda da belirttiğimiz gibi sizde, Turkcell’in nar paketleri ile kullanıcılarına sunduğu birçok avantajdan, kampanyadan ve promosyonlardan yararlanmak istiyor ve nar paketleri hakkında, detaylı bir bilgiye sahip olmak istiyorsanız, yazılarımızı okumaya devam edin.

Öncelikle sizlere, Turkcell nar paketlerinin yaratmış olduğu, avantajları ve kampanyaları sunmak istiyoruz. Sizde birazdan yazılarımızı okuduğunuzda, nar paketlerinin ne kadar avantajlı paketler olduğunu sezeceğinizden, eminiz. Gelelim Turkcell 2017 nar paketlerine.

  • 25 TL ye 100 TL veren her yöne nar
  • 30 TL ye 150 TL veren her yöne nar
  • 20 TL ye 100 TL veren nar
  • 12 TL ye 50 TL veren haftalık nar

Yukarıda da görebileceğiniz gibi, 2017’de geçerli olan, nar paketleri bunlar. Ancak şunun da altını çizmeliyiz ki, yeni yıla girdik ve bu yüzden de, Turkcell’in tüm paketleri dahilinde, yenilikler getireceği olası yüksek bir durum. Sizde nar paketlerinin, mantığını tam kavrayamadıysanız ve ne işe yarayıp, nasıl yüklendiğine kadar detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız, yazılarımızı okumaya devam etmenizi, önemle tavsiye ederiz.

Aslında nar paketlerinin asıl mantığı şudur ki, siz belli bir miktar para ödüyorsunuz ancak bu parayı, sınırsız zaman içerisinde değil de, pakete göre değişen süre zarfı içerisinde, kat ve kat daha fazlasını kullanıyorsunuz.  Bu yüzden de nar paketlerinde ve kampanyaları dahilinde dolaysız olarak, dakika, SMS ve internet yönünden, direkt bir avantajı yok. Tabii ki bu konu da, nar paketlerinin avantajsız olduğunu belirtmiyor. Nar paketleri, kampanyaları dahilinde, az seçenek sunsa da, bu seçenekler içerisinden de seçenek seçebilme şansınız var. 25 TL’ye 100 TL veren her yöne nar paketini inceleyecek olursak, siz 25 TL gibi bir ücret ödeyerek, bir ay kullanabileceğiniz 100 TL kazanıyorsunuz. Bu durumda bize açık bir şekilde belirtiyor ki, nar paketleri genellikle, telefon ile oldukça zaman geçiren kişilerin kullanmasının, daha avantajlı olduğunu belirtiyor ve Turkcell nar paketleriyle 2017‘ye de aynı hızla girip, hediyelerine ve promosyonlarına devam ederek, kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Sizinde aklınızda, nar paketlerini, hatlarınıza nasıl tanımlayacağınız hakkında ve nar paketleri, Turkcell bedava internet tanımlıyor mu? Gibi sorular varsa, hiç düşünmeden yazımızı okumaya devam etmenizi, öneririz.

Nar Paketleri ile Bedava internet Keyfi

Turkcell ‘ in 2017’de de sunmuş olduğu nar paketlerini, sizde kullanmak ve hattınıza tanımlamak istiyorsanız, bu işlemleri ister kendi başınıza, ister Turkcell müşteri hizmetlerinden isterseniz de herhangi bir Turkcell bayisine gidip, kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle Turkcell nar paketini, kendi başınıza hattınıza tanımlamak istiyorsanız, bir banka hesabına ya da kredi kartına ya da internet bankacılığında, sanal bir karta veyahut herhangi bir internet üzeri banka hesabına sahip olmalısınız. Bu saydığımız etmenlerin ne için olduğunu, merak ediyorsanız, hiç bekletmeden söylemeliyiz ki, bu hususlar nar paketini hattınıza tanımlarken, ödeme yapmanız için gerekli etmenlerdir. Yukarıda belirttiğimiz ödeme yöntemlerinden herhangi birisini gerçekleştirebilecek, etmenlere sahipseniz, nar paketini kendi hattınıza, kendi başınıza tanımlamak için, önünüzde herhangi bir engel yok demektir. Ödeme yöntemini de size en uygun yöntemi belirlediyseniz, hemen Turkcell’in resmi web sitesine giriş yapın. Turkcell’in resmi web sitesine giriş yapmak için, tablet, telefon ya da bilgisayarlarınızın, arama motoruna Turkcell yazmanız, yeterli olacaktır. Ardından ise sağ üst tarafta bulunan giriş seçeneğine tıklamalısınız. Giriş bölümünde sizlerden bir şifre de isteyecek. Bu şifreye sahip olmak için hemen o bölümün altında bulunan talimatları uygulayın ve Turkcell şifreniz, telefonunuza ücretsiz olarak, kısa mesaj halinde gönderilsin. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ise, hemen paketler bölümünden nar paketlerini bulun ve sizin bütçenize ve kullanımınıza en uygun paketi seçtikten sonra, orada bulunan satın al butonuna tıklayın. Ardından da gerek kredi kartı bilgilerinizi ya da bankamatik kartı bilgilerinizi, doğru bir şekilde doldurup, 3D doğrulamasını yaptıktan sonra hattınıza, kendi başınıza nar paketini tanımlamış olursunuz. Nar paketlerini kendiniz kendi hattınıza tanımlamak istemiyorsanız, hemen Turkcell müşteri hizmetlerini arayın ve gerekli seçenekleri tuşlayıp, müşteri temsilcisine bağlanıp, arzunuzu dile getirip, size en uygun olan, nar paketini hattınıza çeşitli ödeme yolları ile tanımlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra, bu gibi durumlarla uğraşmak istemiyorsanız, hemen size en yakın Turkcell bayisine gidin ve orada dilediğiniz nar paketini hattınıza tanımlayın. Bizi takip etmeye devam edin.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum