Turkcell Platinum 10 GB internet Paketi

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Mobil operatör dünyası her geçen gün kızışıyor. Turkcell son çeyreğe geçen yıla oranlar %200 zararla girdi. Hal böyle olunca kemer sıkma politikası yada kullanıcıları satın alımlara teşvik edecek hamleler yapma derdine düştü. Son olarak Turkcell Platinum tarifeleri ile ilgili bir indirime gitme kararı alınmış olacak ki fiyatlar biraz indi. Platinum Dünyası’na katılmak ayrıcalık sayılabilir zira yurtiçi veya yurtdışı farketmeksizin Dünya’nın her yerinde internet, dakika veya SMS’lerinizi kullanabiliyorsunuz. Üstelik eğer paketiniz biterse Turkcell 1GB internet, 500 dakika veya 250 SMS seçeneklerinden her birine 10 TL karşılığı tekrar sahip olabileceğiniz ek tarifeler mevcut.

Son günlerde en popüler kampanyalar ise iPhone 7 için gerçekleşiyor. Turkcell taksitle iPhone 7 almak her geçen gün daha kolay hale geliyor. Tarifeye ek kampanyalar sizleri bekliyor. Eğer tarifeye ek değilde direk telefonu almak isterseniz +3.000 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Fiyatın neden bu kadar yüksek olduğunu soracak olursanız eğer bu Turkcell ile ilgili değil ülkede ki vergi oranlarıyla ilgili olduğunu bilmeniz gerekiyor.

Turkcell Platinum 10 GB internet Paketi

Turkcell 10 GB internet, 1000 Dakika ve 1000 SMS içeren bu kampanyaya katılmak için önce aylık veya yıllık paket tercihinizi yapmanız gerekir. Yıllık abonelik yaparsanız her ay sadece ₺79 ödersiniz. Ama aylık abonelik yaparsanız aylık ödeyeceğiniz tutar ₺89 olacaktır. Yıllık abonelik için “PLATINUM 10GB” yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderiyoruz. Onay mesajının ardından paketimiz aktif olacaktır. Abonelik mesajı için sizden ücret kesilmez. Yurtdışı kullanımları için ise günlük tüm vergileri dahil ₺12.90 ödemeniz gerekir. Kampanyayı iptal etmek için ise”IPTAL PLATINUM 10GB” yazıp yine 2222’ye SMS atarak veya müşteri hizmetleri yetkilisi aracılığıyla iptal edebilirsiniz. Diğer sorularınızı ise konu altından yorum yaparak yada forum sayfamızda ki konulara cevap yazarak sorabilirsiniz, böylece aklınızda soru işareti kalmamış olur. Diğer Platinum kampanyalarını ise çok kısa zaman sonra sitemizde paylaşacağız, bizi takip etmeye devam edin.

Bir önce ki yazımız olan Turkcell bedava internet konusuna gözatmak isteyebilirsin.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum