Turkcell Platinum Elit 30 GB Bedava internet

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Platinum Elit 1000 Tarifesi

Türkiye’nin en çok tercih edilen ve en fazla abone sayısına sahip olan GSM firması Turkcell, iletişim alanındaki gelişmeleri ile tüm dikkatleri üzerine topluyor. Gerek çekim kalitesi gerek ise abonelerinin ihtiyaçlarına gösterdiği önem ile sektördeki liderliğini sürdürüyor. Bu başarısı ile rakiplerini kıskandıran dev firma daha uzun yıllar bu alanda ilk akla gelen isimlerden olacakmış gibi gözüküyor.

Dünya genelinde de tanınırlığını arttırmak için bazı atılımlar yapan GSM operatörü geleceğe dönük adımları ile kendini sağlama almak istiyor. Alt yapı çalışmaları ile de takdir kazanan firma hazırladığı müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik tarifeler ile de gönülleri kazanıyor.

Platinum Elit 1000 ile sizde daha farklı bir deneyim yaşayacaksınız. Zengin içeriği ile bir ay süresinde oldukça tatmin edici dakika, SMS ve 4.5G hızında internete sahip olup, bunun keyfini sürebileceksiniz.

Bedava internet Kullanım Haklarım Neler?

Platinum 30 GB Turkcell bedava internet

30 GB internet, her yöne 1000 dakika, Turkcell’ lilerle sınırsız konuşma  hakkı, her yöne 1000 dakika ve her yöne 1000 SMS/MMS’e 12 aylık sözünüze sadece 149 TL karşılığında sahip olabilirsiniz ve sınırlara takılmak zorunda kalmadan yakınlarınızla konuşabilir, mesajlaşabilir ve buna ek olarak hızlı ve kesintisiz bir internet deneyimi yaşarsınız.

Tüm bu zengin içeriğe ek olarak birde size özel fırsatlara sahip olabilir ve ayrıcalıklı hissedeceğiniz bir dünyaya giriş yapabilirsiniz.

12 aylık kontrat yapmadığınız zaman ise 169 TL ödeyerek bu fırsattan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl Geçiş Yapabilirim?

2222’ye “ ELIT 1000 ” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak katılabilirsiniz. Turkcell cep mağazalarına başvuruda bulunarak ya da müşteri hizmetleri aracılığı ile de katılım sağlayabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

İnternet üzerinden ya da müşteri hizmetlerine telefon ederek onlar aracılığı ile iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kalan kullanım Miktarı Nasıl Sorgulanır?

“KALAN“ yazıp 2200’ ye kısa mesaj atarak ya da Hesabım uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Katılmak İçin Gerekli Koşullar Nelerdir?

Bireysel faturalı veya hazır kartlı tüm abonelerin katılımına açıktır.

Detaylar

02.07.2017 tarihine kadar geçerlidir.
Yurt dışında da tarifenizi kullanabilirsiniz.
Ay sonuna kadar kullanılmayan haklar gelecek aylara devredilmez.
12 aylık kontratınız bittiği takdirde standart ücret üzerinden tarifelendirilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum