Turkcell Platinum Elit Paket ve Tarifeleri

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Platinum Elit Paket ve Tarifeleri

2017 yılına girmemizle birlikte operatör şirketleri de yeni yıla özel tarifelerini ve fiyatlarını yayınladı. Platinum 16 yılının en gözde paketleri arasında yer alıyordu. Turkcell platinium tarifeleri müşterilerine turbo internet hızı sunmaktadır. Elit paket yüksek internet hızı, yurt dışına ve yurt dışından aramalardan platinium paketin kullanılabilmesi sebebi ile oldukça kullanışlı bir paket olması sebebi ile müşterilerini cezbetmektedir.

Platinum Elit Paket

Platinium elit paket müşterilerine tam tamına her yöne 8000 dakika, 8 GB internet, her yöne 1000 sms/mms sunmaktadır. Ayrıca paket yurt dışında da, yurt dışına kullanımlarda da aktiftir. 8 GB internet turbo hızında olup dolayışa internet keyfi sunmaktadır. Paket kullanımının tamamı yurt dışında geçerli olmayıp yalnızca 1 GB internet, 100 sms ve 1000 dakika konuşma hakkınızı yurt dışında da kullanılabilmektedir. Paket fiyatı 199 TL olup müşterilerine Turkcell ayrıcalıklar dünyasının avantajlarından yararlanma imkânı sunmaktadır.

Kampanya Detayları

Platinium Elit pakette paket aşımı yaşamanız durumunda otomatik olarak durma işlemi söz konusu değildir. Fakat paket aşımı yaşamanız halinde Turkcell tarifeye ek paketlerden birisi otomatik olarak hattınızı yüklenir. Ayrıca tarifeye ek olarak düzenlemiş olduğumuz paketlerden birisini satın almak isterseniz INTERNET DEVAM yazarak 2222’ye sms yollamanız yeterlidir. Tarifeye ek olarak sunmuş olunan Turkcell paketleri son derece avantajlı olup, fiyat bakımından da son derece uygundur. Konuşma paketi satın almak istemeniz durumunda ek konuşma paketinde 250 dakikası için yalnızca 7 Türk lirası ödersiniz. Ek mesajlaşma paketi satın almak istemeniz durumunda 250 sms için yalızca 7 Türk lirası ödersiniz. İnternet paketi için ise 500 MB interneti satın almak için 7 Türk Lirası ödemeniz yeterlidir. Yurt dışında kullanabileceğiniz internet, konuşma ve sms haklarınızın bitmesi durumunda 60 dakika yurt dışında konuşma paketi için 12 Türk Lirası, 30 sms hakkı içinde 3 Türk Lirası ödemeniz yeterlidir.

Turkcell platinium paketi diğer Turkcell paketlerinin aksine yıllık aboneliği olan bir paket değildir. Bu paket yalnızca aylık abonelik sistemi ile hizmet vermektedir. PLATİNİUM ELİT yazdıktan sonra 2222 ye sms atmanız durumunda 199 TL karşılığında paketiniz hattınıza aktive edilir. Bu paketi satın almanız halinde Dünya üzerinde ki pek çok noktadan kesintisiz Turkcell avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bu paketi satın almak için atacağınız başvuru için atacağınız sms ücretsizdir. Paketiniz sms ile başvuru yaptığınız tarihten sonraki ilk fatura kesim tarihinden sonra aktif olur. Bir sonraki ayda bu paketi kullanmaya başlarsınız. Paket iş iptal etmediğiniz sürece her ay otomatik olarak yenilenir ve tarifeye ek paketlere de otomatik olarak geçiş yapılır.  Bu paketten yalnızca Turkcell faturalı hat sahipleri yararlanabilir. Turkcell Platinum Elit Paket yanlızca bir sms uzağınızda…

Ayrıca Turkcell bedava internet paketi konusuna bakınarak fırsatları yakalamak istermisiniz? Cevabınız “Evet” ise konumuza davetlisiniz!

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum