Turkcell Platinum Mega 15 GB Bedava internet Paketi

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Platinum Mega 15 GB Bedava internet Paketi

Türkiye’nin en büyük GSM şirketlerinden olan Turkcell, yaptığı fırsatlar ile dolu kampanyalar ile müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Neredeyse her gün yeni bir fırsat ile abonelerinin karşısına çıkan GSM operatörü, yenilikçi anlayışı ile sektördeki farkını herkese gösteriyor. Firma olarak yenilikçi bir tavrı benimseyen ve bunu müşterilerinin avantajı haline getiriyor. Birçok abonesinin isteklerine yanıt veren ve onların tam olarak istedikleri fırsatlara sahip olmalarına da imkân sağlıyor.

Platinum Mega 15 GB ile müşterilerine daha üst düzey bir deneyim imkânı sunan firma, bu fırsatlarla dolu zengin içerikli tarifesi ile birçok abonesinin ilgisini çekiyor. Hem yakınlarınız ile rahat rahat konuşmanıza olanak sağlayan, hem de 4.5G deneyiminde kendinizi sınırlandırmak zorunda kalmadığınız bir internet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. Turkcell bedava internet ile de sınırısz internet keyfini doruklara çıkarabilirsiniz.

Sizde gelip hemen bu kampanyalar ile dolu teklife katılarak, ayrıcalıklı bir dünyaya giriş yapabilirsiniz.

Platinum 15 GB’ye Nasıl Katılabilirim?

“PLATINUM MEGA 15 GB” yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek ya da müşteri hizmetlerine telefon edip onlar aracılığı ile katılabilirsiniz. Turkcell mağaza ya da bayilerine gelip başvuruda bulunarak da kısa bir süre içerisinde geçiş sağlayabilirsiniz. İnternet kanalı yolu ile de çok fazla vaktinizi harcamak zorunda kalmadan geçiş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Tüm bireysel aboneler katılabilir. Sağlamanız beklenen herhangi bir koşul bulunmamaktadır.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Her yöne 2000 dakika, şebeke içi sınırsız konuşma hakkı, her yöne 1000 SMS/MMS ve 15 GB internet kullanım hakkına 12 aylık sözünüze karşılık 109 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Kontrasız ücreti ise 119 TL’dir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Hesabım uygulaması üzerinden ya da internet üzerinden iptal edebilirsiniz. Turkcell mağazalarından ya da müşteri hizmetleri yolu ile de çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine telefon edip iptal talebinden bulunarak ya da internet üzerinden çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Esaslar

2 Eylül 2017 tarihine kadar açıktır.
2222’ye “KALAN” yazıp kısa mesaj atarak kalan kullanım haklarınız öğrenebilirsiniz.
Tarife içeriğinizin tümünü bitirdiğiniz zaman kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum