Turkcell Ramazan Paketi Sahurda Bedava internet 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Ramazan Paketi Sahurda Bedava internet 2017

Turkcell Ramazan paketi 2017 ile sizde hemen bedava hediye internet sahibi olun ve bunu tüm gece sahur ve sabah arasında kullanıp harcayın. Oruçluyken geçmeyen o zor vakti bu şekilde doldurun ve yeni bir güne daha bu mutlulukla uyanın. Herkes iddaa edebilir ki oruçluyken geçen 1 dakika ile normal zamanda geçen 60 saniye asla aynı değildir, olamaz. Aç ve susuzken son derece gergin ve agresif oluşumuzdan mıdır bilinmez ama genelde kimse gülmez.

Turkcell Ramazan internet paketi ile tüm bu dertlerinize çözüm oluyor. İşte tüm o kampanyalar ve dahası.

Turkcell Sahur 2 GB İnternet

Turkcell’den tam 2 GB bedava sahur interneti kazanmak isteyen tüm kullanıcıların yapması gereken tek şey şu; Bip messenger uygulaması üzerinden tam 5 farklı bireye mesaj gönderin ve gece sabah arasında 02:00 – 06:00 vakitlerinde geçerli olacak hediyenizi güle oynaya kazanın.

Turkcell ramazan sahur internet paketi

Ramazan Haftalık 1 GB, 2 GB Paketi

Yine aynı messenger uygulamasını kullanıpta 20 farklı arkadaşınıza mesaj atarsanız ne mi oluyor, tam 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 2 GB internet sizin oluyor.

Ramazan Sahur Aylık 3 GB ve 10 GB

Turkcell Ramazan paketi ile devam ediyoruz. 3 GB’ın sahibi olmak istiyorsanız şunları yapmalısınız; 50 kişiye ulaşmanız çitayı yükseltmeniz lazım. Yani toplamda tam tamına 13 GB internet kullanabiliyorsunuz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum