Turkcell Saatlik 5GB internet Paketi Kampanyası

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Saatlik 5GB internet Paketi Kampanyası

Herkese merhaba arkadaşlar, bu yazımızda çok ilginç olduğunu düşündüğüm bir kampanyada bahsedeceğiz. Öyle ki diğer paketlerden epey  farklı, ne aylık ne yıllık paket. 1 saatlik geçerliliği olan bir kampanya düşünün, işte bu tamda öyle. Mesela şehirler arası bir yolculuktasınız, canınız öyle sıkıldı ki yapacak hiçbir şey bulamıyorsunuz. Oturup dizi yada film izliyeyim diyorsunuz ama paketi bitirip kalan günlerde züğürt gibi dolaşmak var. Hop hemen bu paketi yapıyorsunuz ve 5 TL karşılığı 1 saat geçerli olan 5GB internet paketi alıyorsunuz. Diziler ortalama 40-45 dk sürse 15 dakika kadar zamanınız daha kalıyor. Onuda tasarruflu şekilde değerlendirebilirsiniz.

En önemli nokta da şu ki bu paket 1 saat geçerli olduğu için saat dolduktan sonra kullanacağınız internetin varsa diğer paketlerinizden yoksa TL’niz üzerinden tahsil edilecek olmasıdır. Eğer paket ve TL’niz yoksa erişiminiz kesilir. Diziyi izleyeyim derken yarıda kalması daha da çok can sıkacağı için buna dikkat edin. Paket otomatik yenilenmez, eğer hiç kullanmazsanız dahi 1 saat sonra iptal olur, sonra ki gün veya saate ertelenmez başka güne devretmez. Kampanyadan faydalanmak için “SAATLIK” yazıp 2222’ye kısa mesaj ile göndermeniz gerekmektedir. Ardından gelen onay mesajı ile 5GB Turkcell internetini kullanabilirsiniz. Nasıl iptal edilir diye soracağınızı düşünmüyorum zira kendisi zaten iptal oluyor. Bu yüzden bu konuya girmiyorum. Benzer soru ve görüşleriniz için aşağıda ki yorum kısmını kullanabilirsiniz. Hızlıca dönüş yapmaya çalışacağız.

Ayrıca Turkcell bedava internet ile sende limitleri zorla, sana en çok uyan pakete sahip ol. Bizi takip etmeye devam edin.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum