Turkcell Salla Kazan Kampanyası – Bedava Hediye internet

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Salla Kazan Kampanyası

Turkcell’in yeni maskotlarını gördünüz mü? Emocanlar. Evet evet, çok tatlılar. Yapan ajansı tebrik etmek gerekir. Zira güzel bir işçilik çıkarmışlar. Asabi, şirin, şapşal, realist, zeki ve tatlı karakterinin oluşturduğu Emocan takımı Turkcell’in yeni kampanyalarını daha tatlı hale getiriyor. Bunun için tek yapmanız gereken şey iOS kullanıcıları için AppStore, Android kullanıcıları için Google Play üzerinden “Turkcell Hesabım” uygulamasını indirmek. Sonrasında uygulamayı çalıştırarak benim yaptığım gibi sizlerde hediyenizi alabilirsiniz. Nasıl yapılır derseniz hemen anlatayım, zira bedava internet öyle kolay kolay karşımıza çıkmıyor…

Turkcell Salla Kazan Kampanyasi

Turkcell Salla Kazan Kampanyasi

Turkcell Salla Kazan Kampanyasi Hediyeleri

Turkcell Salla Kazan Kampanyasi Hediyeleri

 

Turkcell Salla Kazan Kampanyasi 2017

Turkcell Salla Kazan Kampanyasi 2017

 

 

Turkcell Salla Kazan Kampanyasi Bedava internet

Turkcell Salla Kazan Kampanyasi Bedava internet

Turkcell Salla Kazan Kampanyası 10 GB Bedava internet

Turkcell Salla Kazan Kampanyası ile sizde bir birinden güzel ücretsiz hediyeler kazanabilirsiniz. Mesela neler mi, hemen anlatıp sıralayayım;

  • Haftalık her yöne 1.000 SMS
  • 1 Gün geçerli 1 GB hediye internet
  • 1 Ay geçerli sadece Turkcell’lilerle konuşabileceğiniz 10.000 konuşma dakikası
  • Haftalık 1GB, 2GB, 4GB ve 10 GB hediye internet
  • 1 Gün geçerli her yöne 100 dakika
  • 30 Gün geçerli Fizy aboneliği
  • 30 Gün geçerli Turkcell TV+ üyeliği (bu çok cazip)
  • 7 gün geçerli heryöne 100/500/1000/10000 dakika konuşma hediyesi

Tüm bu hediyelerden faydalanabilirsiniz. Unutmayın haftada sadece 1 defa hediye alabilirsiniz, 7 gün dolmadan tekrar hak kazanamazsınız.

Turkcell Salla Kazan Kimler Faydalanır?

Turkcelli olmanız yeterlidir, uygulamayı indirip oturum açın ve keyfini çıkarın. Hediyelerinizi almak için “Haydi Kazan” butonuna tıklayıp telefonu sallayın. Sonrasında hediyenin keyfini çıkarın.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası Hediyeleri Ne Zaman Aktif olur?

Salla kazan kampanyası hediyeyi kazandıktan hemen sonra gelen aktivasyon ve onay mesajının hemen ardından aktif olur ve kullanılabilir.

Sana hediye internet çıkmadı mı? Üzülme, hemen Turkcell bedava internet konumuza git ve kendi hediyeni kendin al!

Sürekli yeni yorumlar geliyor, Turkcell Salla Kazan Kampanyası hakkında tüm sorulara mail ile cevaplar veriyoruz, sizden ricamız yorum ve sorularınızı konu altından yapmanız. Böylelikle daha hızlı yanıtlayabiliriz ve sizlerde sürekli anlık olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca aynı sorulara sahip olan başka kullanıcılarda varsa onlar da cevapları almış olur.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası Hediyem Gelmedi?

Böyle bir durumla karşılaşan arkadaşlarımız olursa öncelikle telefonlarını kapatıp açmalarını tavsiye ederiz, şebeke kaynaklı sorun olabilir. Sonrasında tekrar Turkcell Hesabım uygulamasına girin ve yeniden Salla Kazan sayfasına girin, hakkınız doldu yazısı yazıyorsa mesaj kutunuzu kontrol edin, eğer mesajda gelmemişse yine aynı uygulama üzerinden kalan paketleri sorgulayabilirsiniz. Ek paketi orada da göremezseniz “KALAN” yazıp 2200’a mesaj göndererek yada telefonunuzun arama kısmından *100#’yi tuşlayarak kalan sorgulama işlemini yapabilirsiniz. İkisinde de sonuç aynı ise Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak canlı yardım almayı deneyin.

02.01.2017 itibari ile 3 haftadır üst üste “Haftalık 1GB Hediye internet” kazanıyorum, 10GB’ı bulan varmı en az 1 kere? 🙂

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum