Turkcell Sarı Kutu Bedava 1 GB İnternet

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Sarı Kutu Bedava 1 GB İnternet

Cep telefonları artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Telefonlarımızın bize sağladığı imkanı başka teknolojik aletlerde aramaya gerek kalmadan ulaşma imkanına sahip hale geldik. Özellikle internet kullanımı dünyanın her yanından haberdar olmamızı, başka herhangi bir iletişim aracına gerek kalmadan güncel konularda bilgi sahibi olmamızı sağladı. Cep telefonlarının önem kazanmasıyla birlikte şüphesiz GSM operatörleri de önem kazanmaya başladı. İyi bir operatör cep telefonu kullanımımızı daha cazip hale getirmektedir. İyi operatör denilince tabi ki çekim gücü, sağlanan internet, dakika ve kısa mesaj haklarıyla kullanıcıyı rahatlatan özelliklerden bahsedilmektedir.

Çekim gücü ile en dikkat çeken operatör Turkcell sunduğu kampanyalarla kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, hizmet kalitesiyle hızlı ve güvenilir işlemler yaparak kullanıcı sayısını her geçen gün artırmaya devam etmektedir. Özellikle bahsetmiş olduğum internet kullanımıyla birlikte sosyal medya da hayatımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir. Her an her yerde hesaplarımızı kontrol etme arzusu bizim internete olan ihtiyacımızı net bir şekilde ortaya koymaktadır. Müşteri istek ve arzularına göre paket şekillendiren Turkcell internet kullanımında da kullanıcılarına ayrıcalıklar tanıyacak kampanyalar yapmıştır. Turkcell Sarı Kutu Bedava 1 GB İnternet bu kampanyalarından sadece bir tanesidir. Herkesin yararlanabileceği bu kampanyayla Turkcell kullanıcılarının sarı kutularında biriken puanları internet kazanmalarını sağlamaktadır. Turkcell oluşturmuş olduğu panel ile sizin her ödeme yapmanızda ya da lira yüklemenizde sarı kutunuzda belirli puan birikmektedir. Bu puanların belirli seviyeye gelmesi Turkcell operatör sahiplerinin dakika, SMS veya internet hakları alabilmektedir. Özellikle internet paketine olan ihtiyacı fazla olan kullanıcılar için iyi bir hizmet halini alan Turkcell Sarı Kutu 1 GB İnternet kampanyası gençler tarafından daha fazla tercih edilmektedir.

Sarı Kutu internet Kampanyası

Turkcell her alanda hizmet kalitesini ön planda tutmaktadır. Müşteri hizmetleriyle 7/24 saat hizmet veren Turkcell canlı yardım hattı ile sorunlarınıza anında çözüm bulabilme imkanı sunmaktadır. Turkcell.com.tr adresini adres çubuğuna yazarak gelen sayfadan kişisel bilginiz ve şifrenizle giriş yapmanız gerekmektedir. Oturum açtıktan sonra sarı kutu linkine tıklayıp sarı kutunun size sağlayacağı paketi seçerek kullanıma başlayabilirsiniz. Sarı kutudan dakika, sms ve internet paketi alabileceğinizi belirtmiştim. Eğer internet paketi almak istiyorsanız 3.000 puanınızın mevcut olması gerekmektedir. Turkcell Sarı Kutu ile kazandığınız interneti doya doya kullanabilirsiniz. Turkcell her geçen gün yenilikleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam etmektedir.

Ayrıca Turkcell bedava internet paketi konusuna da gözatmanız sizin faydanıza olacaktır, zira bir çok kampanya güncel haliyle sizleri bekliyor olacak. Bizi takip etmeye devam edin.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum