Turkcell Sarı Kutu ile 1 Yıl Bedava Facebook Paketi

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Sarı Kutu ile 1 Yıl Bedava Facebook Paketi

Bilindiği üzere Turkcell, son zamanların en iyi operatörleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Şu da bir gerçek ki, Turkcell bu popülerliğini ve en iyi operatörler arasında ilk sıralarda yer almasını sonuna kadar hak eden bir operatör. Gerek kampanyaları ile, gerek promosyonları ile ve gerek de yenilikleri ve kullanıcı memnuniyetine önem vermesi ile, tüm gördüğü popülerliği ve ilgiyi hak eden bir operatör. Sizde Turkcell operatörü kullanıyorsanız ve aynı zamanda da sarı kutu kullanıyor iseniz, bu yazımız tam da size göre. Sizde yazımızı okumaya devam ederek, Turkcell’in geliştirmiş olduğu sarı kutu dahilinde, nasıl bedava sosyal medya kampanyası kazanabileceğinizi benimseyebilir ve Turkcell sarı kutu ile 1 yıl bedava Facebook paketi hakkında detaylı bilgiye ulaşıp, bu kampanya olan pakete nasıl dahil olabileceğinizi çözümleyebilirsiniz. Sizde bin bir çeşit kampanyanın bulunduğu ve her geçen gün yeni bir yeniliğin geldiği, Turkcell operatörüne dahilseniz ve sarı kutuda kullanıyorsanız, sizde yukarıda belirtmiş olduğumuz Turkcell sarı kutu ile 1 yıll bedava Facebook paketinden yararlanabilirsiniz. Gelelim Turkcell bedava Facebook paketinden nasıl yararlanabileceğinize ve kampanya içeriği hakkında daha detaylı ve ayrıntılı bilgilere.

Turkcell Bedava Facebook Paketi

Yukarıda da belitmiş olduğumuz gibi, sizde Turkcell sarı kutu ile 12 ay boyunca yani 1 yıl geçerli bedava Facebook paketi hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, doğru adreste olduğunuzdan, adınız gibi emin olabilirsiniz. Öncelikle yukarıda her ne kadar belirtmiş olsak da, yine de belirtmekte fayda görüyoruz ki, bu pakete sahip olmak için, hem Turkcell kullanıcı olmalı hem de sarı kutu kullanıyor olmalısınız. Bu iki hususa sahip olduğunuz zaman, sarı kutu Facebook paketinden tam 1 yıl boyunca yararlanabilir ve dilediğiniz zaman sınırsız bir şekilde Facebook’da surf yapabilirsiniz. Ancak her ne kadar bu iki hususa sahip olmanız gerekse de, bir de sarı kutu içerisinde puana sahip olmanız gerekmektedir. Turkcell sarı kutu ile 12 ay boyunca geçerli Facebook paketine, ücretsiz sahip olmak için, sarı kutu uygulamasında tam 5000 puana sahip olmalısınız. Sarı kutuda da, 5000 puana sahip iseniz, Turkcell sarı kutu ile 1 yıl boyunca geçerli sınırsız Facebook paketine, ücretsiz bir şekilde sahip olabilir ve 1 yıl boyunca, kesintisiz Facebook keyfi çıkarabilirsiniz. Hem Turkcell kullanıcısı iseniz, hem sarı kutu kullanmakta iseniz, hem de sarı kutu uygulamasında tam 5000 puana sahip iseniz ve yukarıda belirttiğimiz, ücretsiz pakete sahip olmak için, neler yapmak gerektiğinizi merak ediyorsanız, kısaca belirtebiliriz ki, pakete dahil olmak için SK39 yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atarak Turkcell sarı kutu ile 1 yıl boyunca geçerli sınırsız Facebook paketine sahip olabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell bedava internet konusuda sizin için oldukça önemli ve değerli güncel kampanyalar içeriyor. Dilerseniz bir gözatabilir kendinize en uygun tarifeyi seçebilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum