Turkcell Sınırsız 4GB internet Paketi

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Sınırsız 4GB internet Paketi

Sınırsız 4GB internet paketine sahip olmak istiyorsanız size gerekli olacak tüm bilgiler bu makalede. Turkcell’de 4GB bedava internet sizlerle. Turkcell sınırsız internet paketi nasıl yapılır?  Yapmanız gereken tek şey SINIRSIZ4GB yazıp 2222’ ye göndermek. Size gelen SMS ile 40TL karşılığında 7.2 Mbps hıza kadar olan aylık paketiniz hattınıza tanımlanacaktır. Eğer daha hızı bir internet erişimine sahip olmak isterseniz Turbo Plus paketimize de göz atabilirsiniz.

Sınırsız 4GB Turbo Plus internet paketine sahip olmak isterseniz yapmanız gereken tek şey TURBO4GB yazıp 2222’ye ücretsiz SMS yollamaktır. Gönderdiğiniz SMS karşılığında size gelecek olan onay SMS’i ile hızı 43.2 Mbps’a kadar olan Turbo Plus internet paketi 45 TL karşılığında hattınıza tanımlanmış olacaktır. Sınırsız 4GB Turbo Plus internet paketiyle sizde hızlı internetin keyfine varabilirsiniz. Sınırsız 4GB internet paketlerimizin tamamına %18 KDV ve %5 ÖİV vergileri dahildir.

Yepyeni Özellikler Turkcell Sınırsız 4GB İnternet Paketiyle Sizlerle

İnternet paketlerimizde paketlerin kotasının yanında üst bağlantı hızı ve önceliklendirme özellikleri de siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Üst bağlantı hızını kapsama alanı, coğrafi koşullar, şebeke yoğunluğu etkilemektedir ve kullanılan cihaz hızı ve bağlanılan site de üst bağlantı hız sınırınızı etkileyecek olan diğer faktörler arasında bulunur. Ayrıca Turkcell sınırsız internet paketine sahip abonelerimizin bu hız sınırlarına ulaşabilmeleri için 3G abonesi olmaları gerekmektedir.

Eğer siz hala 3G abonesi değilseniz 3G yazıp 2222’ye SMS göndererek siz de 3G dünyasının avantajlarına sadece bir kısa mesaj ile ulaşabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bir diğer yeni özelliğimiz olan önceliklendirme özelliği şebeke yoğunluğu halinde bağlanılan siteden alabileceğiniz indirme ve yükleme bant genişliğini etkiler. 1. öncelikli abonelerimiz bant genişliğinden en fazla yaralanabilecek olan abonelerimizdir. 2. öncelikli abonelerimiz bant genişliğinden orta seviyede yaralanabilecek olan abonelerimizdir. 3. öncelikli abonelerimiz bant genişliğinden en az yaralanabilecek olan abonelerimizdir. Önceliklendirme özelliğini kapsama alanı, coğrafi koşullar, şebeke yoğunluğu etkilemektedir ve kullanılan cihaz hızı ve bağlanılan site de önceliklendirmede siz değerli abonemize sunulan bant genişliğini etkileyecek olan diğer faktörler arasında bulunur.  Turkcell sınırsız 4 GB internet paketi kapsamında elde ettiğiniz kullanım haklarınızı sadece yurtiçinde kullanabilirsiniz.

Turkcell sınırsız 4 GB internet paketi kapsamında elde ettiğiniz kullanım haklarınızı paket süresince kullanmadığınız takdirde, kalan kullanım haklarınız bir sonraki aya devredilmeyecektir. Turkcell sınırsız 4 GB internet paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarınızda geçerli olacaktır. İnternet erişim noktası, Blackberry  erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan MGB/MGBS erişim noktaları Turkcell sınırsız 4GB internet paketinize dahil değildir. Kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurtiçi 4.5G hizmetinden yararlanmak için onay vermiş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibariyle 4.5G hizmetinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell 1GB Hediye internet paketi konusuna da gözatmanız sizin için faydalı olur. Güncel kampanyaları bu kategoriden takip edebilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum