Turkcell Superonline 2017 Kampanyaları

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Superonline 2017 Kampanyaları

Turkcell geçen yıllar da olduğu gibi 2017 yılı içerisinde de birçok kampanya ile müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Teknolojinin fazlaca ilerlemesiyle birlikte müşterilerinin bol bol internet kullanabilmesi adına uygun tarifeler ve uygun paketler hazırlamış olan Turkcell kullanıcısı olan herkese paketlerden herhangi birini seçerek süper hızlı internet erişimine sahip olabileceklerini sağlamaktadır. Turkcell’in yapmış olduğu 2017 Superonline tarifeleri birçok paketle herkese hitap edecek şekilde hazırlanmış ve aynı zaman da tarifelerin kampanyaları hakkında birçok bilgi açıklaması yapılmıştır. Bu bilgiler ise aşağıdaki şekildedir.

Turkcell Superonline 2017 Kampanyaları Nelerdir?

2017 superonline kampanyaları kendi içlerinde de birçok gruba ayrılıp kampanya sunmaya devam etmektedir. Herkes için uygun fiyatlı olarak oluşturulan kampanyalar ise; fiber internet kampanyası, muhteşem 3’lü 4K kampanyası, Samsung Galaxy Tab A tablet kampanyası, dört dörtlük fiber kampanyası, Apple TV kampanyası, fiber + Vınn 2 GB internet kampanyası gibi kampanyalar olmaktadır.

Superonline 2017 Fiber internet Kampanyası

Bu kampanya daha önceden kullanan kişiler için uygulanmaya devam etmektedir. 25 Mbps hız, limitsiz internet ve 50 GB adil kullanım kotası bulunmaktadır. Paket fiyatı ise; 59,90 TL olarak güncellenmiştir.

Muhteşem 3’lü 4K Kampanyası nedir?

Müşterilerine 3 paket ile birlikte hem TV hem internet hem de ev telefonu imkânı sunmaktadır. 25 Mbps hız, sınırsız internet ve 35 GB adil kullanım kotasıyla birlikte aynı zaman da Turkcell TV giriş paketi ile birlikte kampanyalarını sunmaya devam etmektedir. Paket fiyatı ise ayda 69,90 TL olarak güncellenmiş bulunmaktadır.

Samsung Galaxy Tablet Kampanyası Nelerdir?

Turkcell superonline farkı ile ışık hızında fiber internet kullanımına geçen kullanıcılara Samsung Galaxy Tab hediye etmeyi planlamaktadır. 50 Mbps hız, 100 GB adil kullanım kotası, limitsiz internet ve tablet ayda sadece 79,90 TL olarak fiyatı belirlenmiş bulunmaktadır.

Dört Dörtlük Fiber Kampanyası Nedir?

Turkcell, superonline kullanıcılarına bu sefer evden ve cepten tek paket halinde kullanabilecekleri internet kampanyasını başlatmış bulunmaktadır. Hat üzerinden bağlatacakları internet ile birlikte yararlanacakları kampanyalar ise; 1000 dk, 1000 sms, 2 GB Turkcell bedava internet ve aynı zaman da 50 Mbps hız, 75 GB adil kullanım kotası ve sınırsız internet ile ayda sadece 79,90 TL ödeyeceklerdir.

Fiber + Vınn 2GB İnternet Kampanyası

Fiber VINN ile birlikte artık vın problemleri ortadan kalkmış bulunmaktadır. Ev de sınırsız internet kullanılırken dışarı da ise vın ile birlikte bol bol internete sahip olunacaktır. 25 Mbps hız, 75 GB adil kullanım kotası ve limitsiz internete sahip olurken vın modemi ve aylık 2 GB internette müşterilere hediye olarak verilmektedir. Bu kampanyadan yaralanmak için ise ayda sadece 64,90 TL ödemek gerekmektedir.

Turkcell Süper Üniversiteli Yalın internet Kampanyası

12 Ay taahhüt ile sahip olabileceğiniz bu üniversiteli yalın internet kampanyası ile sizde 16 Mbps’ye kadar ADSL hızında 75GB AKK’ya sahip pakete aylık ₺69.90 ücret ile sahip olabilirsiniz. Üniversite öğrencisi olma şartı aranmaktadır, aksi taktirde faydalanamazsınız.

Apple TV Kampanyası

Bu kampanya fiber internete yeni abone olmuş kullanıcılar için hazırlanan bir kampanyadır. Bu kampanya da Apple TV 32 GB internet hediye olacaktır. Aynı zaman da 36 ay boyunca mobil internete sahip olan Turkcell TV + cep paketi de ücretsiz olarak ayarlanmıştır. Paket fiyatı ise 79,90 TL olarak sunulmaya başlamış bulunmaktadır.

Turkcell 2017 Superonline kampanyaları ayrıca D Smart kampanyası, engelli kampanyası, öğrenci kampanyası gibi birçok kampanya ile birlikte her kesime hitap ederek bu yıl da yine kendini göstermiş ve imzasını atmış bulunmaktadır. Tek yapılması gereken farklı kampanya tarifelerine geçiş yapmak isteyen müşterilerin en yakın Turkcell şubesine giderek superonline kampanyaları hakkında bilgi alıp kendilerine en uygun tarifeyi seçmek olacaktır.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum