Turkcell Superonline Cepten 2 GB Bedava İnternet

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Superonline Cepten 2 GB Bedava İnternet

Turkcell her zaman yenilik ve kampanyalarıyla dikkat çeken bir operatör olma amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Her geçen gün yeni paketlerle kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır. Bu paketlerden size uygun olanı tercih ederek ihtiyacınız olan internet, konuşma ve kısa mesaj ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Dört Dörtlük Paketler Kampanyası Turkcell’in sunmuş olduğu kampanyalardan bir tanesidir. Kampanya bitimine az bir süre kaldı fakat kampanyaya katılmak için en uygun zaman olduğu kanaatindeyim. Çünkü kullanmış olduğunuz internet sağlayıcınızdan memnun değilseniz ve daha farklı bir internet paketine geçmek istiyorsanız bu kampanya tam size göre. Ev/iş internet paketleri alırken müşteri için sunulan promosyon internet paketleri cazip hale gelmektedir. Turkcell Superonline hediyesi ile birlikte bedava internet promosyonlarına öncelik vermektedir. Hem internet kullanıcısı için hem de sunumu sağlayan Turkcell için avantaj halinde olan bu kampanyayla birlikte, evine Superonline bağlatan herkese mobil hat aracılığıyla 2 GB internet hediye verilmektedir.

İnternet hepimiz için vazgeçilmez bir faktör haline gelmiştir. Her an sosyal medya hesaplarımıza erişmek isterken, önemli maillerinizi sadece kablolu internetlerden değil mobilden de kontrol imkanı işlerimizi çok daha kolay hale getirmektedir. Bu yüzden mobil cihazlarımıza sağlanan internet paketleri satın almaktayız. Turkcell bu imkanı ile satın almamıza gerek kalmadan hediye olarak verilmektedir. Turkcell bedava internet sağlayarak hem operatör tercih edilmesi amaçlanan hem de kullanıcıya yönelik sunulan hizmetleriyle kalitesini artırmaktadır.

Turkcell Bedava 2GB interneti Kimler Kullanabilir?

Turkcell bu internet kampanyasını herkese sağlamaktadır. Şart koşulmadan şu olursa katılabilirsiniz bu olursa katılma şansınız var demeden herkese sunulan bir imkandır. Tek yapılması gereken SuperOnline servisinden yararlanmanız olacaktır. SuperOnline ev internetine katılım sağlamış olan herkes bu imkandan faydalanabilecektir. Bu kampanyanın son kullanım süresi 31 Aralık 2016 tarihidir. Bu tarihe kadar Superonline ev interneti paketine geçen Turkcell hat kullanıcıları mobil için geçerli 2 GB internet paketi hediye olarak verilmektedir. Süresi 1 hafta olan bu hediye internet kullanımı rahatça kullanmanız için siz kullanıcılara sunulmaktadır.

Dört Dörtlük Paketler kampanyasına girilip SuperOnline kullanımı için ADSL başvurusu yapan tüm müşteriler bundan yaralanabileceklerdir. Herhangi bir ek işleme gerek kalmadan katılımınız gerçekleştirilecektir. İnternet bağlanırken sadece hatırlatmanız kampanyadan yararlanmanız için yeterli olacaktır. Hattınıza tanımlanan internetiniz başkasına devredilemez. Satışı yapılamaz. Aksi durum söz konusu olup tespit edilirse yasal işlem uygulanma hakkı Turkcell’de saklı kalacaktır. Sunulan internet paketi bitiminde kullanıcının ek paketi yoksa kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Hediye paketi sadece yurtiçinde kullanılacaktır. Aksi mümkün değildir.

Turkcell bedava internet paketi bu kapsam dışında diğer aya devredilemez. Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için Turkcell müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz. 532 numarasını tuşlayarak veya 0532 532 00 00 numarası üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin, zira çok sıcak kampanyalar ile yakında yeni konular açacağız. Soru ve sorunlarınızı yorum bırakarak belirtirseniz, dönüş sağlarız.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum