Turkcell Superonline internet Kampanyaları 2016 – 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell sizlere bol bol internet kullanmanız ve ödemeleri uygun yapmanız için tarifeler belirlemiştir. Bu tarifeler uygun fiyatlar ile size uygun paketlerdir. Sizlere belirteceğimiz paketlerden herhangi birini seçerek kullanabilirsiniz. Süper hızlı bu internet paketlerini cebinize uygun kullanabileceğiniz gibi istediğinizi seçerek kendinize uygun olan internet paketlerini bulabilirsiniz. Teknolojinin ilerlemesi herkesin internet kullanmasına sebep olmuştur. Bu anınız da biz Turkcell Superonline olarak yanınızda bulunacağız.  Yazımızın devamın da 2016, 2017 internet paketleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilir ve güncel tarifeleri inceleyebilirsiniz. Ne yazık ki bu kampanyalarda bedava internet gibi bir alternatif olmuyor, o yüzden cayır cayır ödeyeceksiniz 🙂

Fiber internet Kampanyaları

Süper Üniversiteli Fiber Kampanyası: 12 ay taahhütle abone olabileceğiniz süper üniversiteli fiber kampanyası uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Bu kampanya da Adil kullanım kotası 100 GB olup, 25 Mbps hız ile sadece 69,9 TL ye sahip olabilirsiniz. Üniversiteliler için uygulanan bu kampanyanın size yetmeyeceğini düşünürseniz daha fazlası için de normal fiyatlardan 20 TL indirimli olarak yararlanabilirsiniz. Yani; 150 GB adil kullanım kotasına sahip limitsiz internetin 100 Mbps olanına 99,9 TL, 50 Mbps 89,9 TL, 25 Mbps 79,9 TL ye sahip olurken 100 GB adil kullanım kotasına sahip limitsiz internete ise 100 Mbps 89,9 TL 50 Mbps 79,9 TL, 25 Mbps 69,9 TL den yaralanabilirsiniz.

Turkcell Superonline Bedava internet

Turkcell Superonline Bedava internet

  1. Işık Hızında Fiber İnternete Giriş Kampanyası: Fiber İnternete Işık Hızına sahip olmak istiyorsanız tam size göre bir kampanya. 25 Mbps hız ile limitsiz internet 35 GB adil kullanım kotası dâhil olmak üzere sadece 54,9 TL’ ye sahip olabileceksiniz.
  2. Işık Hızında Fiber İnternet Kampanyası: Bu kampanya daha önceden de kullanan kişiler için uygulanmaktadır. Kampanya kapsamında ise 25 Mbps hız, Limitsiz İnternet ve 50 GB adil kullanım kotası bulunmaktadır. Bu pakete ise sadece 59,9 TL’ den yararlanabilirsiniz.
  3. Muhteşem 3’lü 4K Kampanyası: Kullanabileceğiniz 3’ lü paket size hem TV hem internet hem de ev telefonu imkânı sunmaktadır. Bu pakette; 25 Mbps hız, 35 GB adil kullanım kotası, sınırsız internet bulunurken aynı zamanda Turkcell TV giriş paketi ve Alo Hizmeti ücretsizdir. Bu 3’lü pakete ayda sadece 69,9 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.
  4. Samsung Galaxy Tab A (7 inç) Tablet Kampanyası: Işık hızında fiber internet kullanıcılarına Samsung Galaxy Tab hediye olacaktır. 50 Mbps hız, 100 GB adil kullanım kotası ve limitsiz internet + tablet ayda sadece 79,9 TL’dir.
  5. Dört Dörtlük Paketler Fiber Kampanyası: Turkcell Superonline kullanıcılarına bir müjde daha! Evden ve cepten tek paket halinde kullanabileceğiniz kampanyamız başlamıştır. Hattınızda kullanabileceğiniz 1000 dakika, 1000 sms, Turkcell 2 GB bedava internet evde kullanabileceğiniz 50 Mbps hız, 75 GB adil kullanım kotası ve sınırsız internet ayda sadece 79,9 TL dir. Bu paket ile toplam 77 TL kazancınız olacaktır.
  6. Fiber İnternetle Birlikte Apple TV Kampanyası: Fiber internete yeni abone olan kişiler için tasarlanmış bu kampanyada yeni nesil olan Apple TV 32 GB hediye olacaktır. Aynı zaman da 36 ay boyunca mobil internete sahip Turkcell TV + Cep paketi de ücretsizdir. Bu kampanyaların hepsi sadece 79,9 TL dir.
  7. Fiber + Vınn 2GB İnternet Kampanyası: Fiber Vın artık sizlerle buluşmuş ve vından çekilen sorunlar ortadan kalkmıştır. Vın kampanyası ile artık her yerde internet kullanabileceksiniz. Evde sınırsız fiber internet kullanırken Vın ile de dışarıda bol bol internete sahip olabileceksiniz. 25 Mbps hız, 75 GB adil kullanım kotası ve limitsiz internete sahip iken Vın modemi ve aylık 2 GB internet sizlere hediye olarak gelecektir. Bu kampanyadan yararlanmak için ayda sadece 64,9 TL ödeyeceksiniz. Öğrenci kampanyaları ile aktivasyon için öğrenci belgenizin yada üniversite öğrenci giriş kartınızın resmini çekip mail ile göndermeniz gerekiyor arkadaşlar. Kota sorgulaması yapabileceğiniz arayüzümüz yakında aktif olacaktır, bizi takip etmeye devam edin.

 

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum