Turkcell Tarife Sorgulama ve Öğrenme

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Tarife Sorgulama ve Öğrenme

Turkcell; kullanılmaya başlandığı günden günümüze kadar hizmet kalitesini korumaya devam etmektedir. Avantajlı tarifeleri ile kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayan Turkcell, hem faturalı hat kullanıcılarına hem de hazır kartlı abonelerine farklı tarifeler sunmaktadır. Dakika, kısa mesaj ve internet gereksiniminizi karşılamak için oluşturulan tarifeler sizlere iletişim kolaylığı sağlar.

Operatörlere göre değişiklik gösteren tarife kullanımlarını sorgulamakta farklılık göstermektedir. Turkcell kullanıcıları tarife sorgulamak için en sağlıklı yöntem Turkcell’in internet sitesine ulaşarak hesap bilgilerinize ulaşmak olacaktır. Turkcell.com.tr adresinden Turkcell  ana sayfasına erişebilirsiniz. Daha sonra sağ tarafta bulunan “giriş” bölümünden giriş yapmanız ve üst menüde bulunan “hesabım” seçeneğine tıklayarak hesabınıza internet üzerinden erişmiş olursunuz. Dilediğinizce hesap özetlerinizi görebilir, hattınızdaki hareketliliği inceleyebilirsiniz. Aynı şekilde “hat özetim” menüsüne tıklarsanız mevcut olan tüm aboneliklerinizi görebilir tarifeleriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Tarifem Ne?

TARIFE yazıp 2222’ye göndererek mevcut tarifenizi öğrenebilirsiniz. Turkcell faturalı hat kullanıcıları bireysel veya kurumsal fark etmeksizin tarife bilgisine ulaşmak için *177*1# rakamlarını tuşlamaları gerekmektedir.  Turkcell ön ödemeli hat kullanıcıları ise yine bireysel ya da kurumsal hazır kart fark etmeden *166*1# rakamlarını tuşlayarak tarife bilgilerine ulaşabilirler.

Ayrıca; Turkcell tarife sorgulama ve öğrenme yollarından ulaşamayan kullanıcılar 7/24 online hizmet veren Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak nasıl öğrenirim sorusuna cevap alabilirsiniz. 532’yi tuşlayarak Nasıl Tarife Sorgulama ve Öğrenme sorularına cevap alabilirsiniz.

Ayrıca bir önce ki yazımız olan Vodafone bedava internet kampanyası konusunuda ziyaret edebilirseniz bu sizin için faydalı olacaktır. Bizi takip etmeye devam edin.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum