Turkcell Turbo 6 GB Kampanyası

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turbo  6 GB Tarifesi

Turkcell Türkiye’nin en büyük GSM firması olarak düzenlendiği kampanyalar ile tüm ilgiyi üzerine çekiyor. Sektörde lider konumda olmasına rağmen, bu duruma güvenip kendini hiç salmayan geriye atmayan dev firma, her gün yeni bir fırsat, yeni bir kampanyalı ile abonelerinin karşısına çıkıyor ve onların yüzünü güldürüyor.

Her gün başarısını daha da arttırıp sektördeki yerini sabitleyen GSM operatörü uzun yıllar boyunca iletişim alanındaki liderliğini koruyacakmış gibi gözüküyor. Abonelerinin yüzünü güldürmek için yaptığı hamleleri ile başarılı olan firma, müşterilerinin takdirini ve sevgisini kazanıyor.

Turbo 6 GB ile de birçok mobil hat kullanıcısının yüzünü güldüren ve onların ihtiyaçlarını karşılayan firma bu tarife sayesinde kendine daha fazla abone çekiyor. Bu fırsat ile beraber kullanıcılar ay sonunu dert etmek zorunda kalmadan bu bol içerikli paketi kullanmanın keyfini yaşayabilecekler.

Turbo 6 GB’ye Nasıl Katılabilirim?

2222’ye “TURBO 6 GB” yazıp gönderdiğiniz takdirde kısa mesaj yolu katılım sağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine telefon edip ya da internet kanalı üzerinden kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaptığınız takdirde de katılabilirsiniz. Size en yakın Turkcell mağazalarını ziyaret ederek çok kısa bir süre içerisinde bu tarifeye geçiş sağlayabilirsiniz. Turkcell bedava internet paketi ile de sınırları iyice esnetebilirsiniz.

Katılım

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. İsteyen tüm aboneler katılım sağlayabilir

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Turbo 6 GB

Her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 6 GB internet kullanımına 12 aylık taahhüt yaparak 69 TL karşılığına sahip olabilirsiniz. Size sunulan fırsatlar bunun ile de son bulmuyor aynı zaman şebeke içi sınırsız konuşma hakkına da sahip olursunuz. Sizde bu cazip fırsata evet diyerek, hemen bu kampanyadan faydalanmaya başlayın.

Taahhütsüz fiyatı ise 79 TL’dir.

 Nasıl İptal Edebilirim?

İnternet üzerinden ya da Hesabım uygulaması üzerinden çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine telefon ederek onlar aracılığı ile iptal edebilirsiniz. Turkcell mağazalarını veya bayilerini ziyaret ederek kısa bir süre içerisinde iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Esaslar

30 Eylül 2017 abone alımına açıktır.
2222’ye”KALAN” yazıp yollayarak ya da Hesabım uygulamasını ziyaret ederek kalan kullanım haklarınız hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kullanım haklarınız bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum