Turkcell Turbo internet Paketleri 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Turbo internet Paketleri 2017

Turkcell’liler bilir, internet hızı oldukça yüksektir. Bunu tabiki rakiplerine kıyasla söyleyebiliyoruz.  Turbo paketler de 4.5G hızını sonuna kadar hissediyorsunuz. Gelişmiş altyapı ve doğru yatırımlar ile kendini günden güne geliştiren Turkcell sizler için cazip paketler hazırladı. Adınıda Turbo koydu… Her keseye uygun tarife bulmak mümkün, öğrencide olsanız bir yöneticide olsanız size hitap eden bir kampanya illa ki mevcuttur. Örneğin gençler müziği ve grupları daha çok takip ettiği için Fizy alternatifi olmayan bir velinimet. Bunu bilen Turkcell, gençlerin paketlerinde Fizy’yi ilave ediyor ve epeyde dua alıyor 🙂

Gel gelelim yetişkin bireylere. Bunlar içinde farkeden birşey olmayabiliyor. Alternatiflere yönelme sebebi işte bu yüzden gerçekleşiyor. Ben de Turkcell kullanıcısıyım, bu yüzden yakından tanıyorum bu ayrıcalıkları. Önceden başka operatör kullanırdım, bir odadan diğer odaya geçtiğimde bile hız farkı yaşardım. 3-4 aydır Turkcelliyim dertlerimden kurtuldum diyebilirim. Sizede illede bu operatöre geçin demiyorum ama arada ki farkı görmek için geç kalmış olmayın. Lafı çok uzatmadan Turkcell Turbo paketleri hakkında bilgi verelim. 2017 yılında geçerli olacak bu paketler aylık ve yıllık olarak tercih edilebilen paketlerdir. Yani aylık fiyatı yıllık fiyata göre daha pahalıdır, sabit internet paketlerinde ki tahahhüt gibi düşünün.

Turbo Avantaj 3GB internet Paketi

Bu pakette her yöne 750 dakika, 1.000 SMS ve 3GB Turkcell bedava internet paketi içermektedir. Eğer ki 1 yıllık taahhüt ile kullanmak isterseniz aylık ücreti sadece ₺35’dir ve içinde BİP avantajıda mevcuttur. Bu avantaj ise 1GB ek hediye internet içerir. Kampanyadan faydalanmak için faturasızdan faturalıya geçiş yapmanız veya hali hazırda faturalı olmanız gerekmektedir. TURBO 6GB yazıp 2222’ye mesaj göndererek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Turbo Ekstra 5GB internet Paketi

Bu pakette her yöne 1.000 SMS, 1.000 dakika ve 5GB Turkcell mobil internet sahibi olursunuz. İnternet hızı 4.5G’nin desteklediği maksimum TR hızıdır. Aylık ₺60 olup yıllık alımlarda ₺45’ye düşmektedir.

Turbo 6 GB internet Paketi

Bu paketimizde ise yine tüm operatör kullanıcılarına mesaj göndermenize olanak sağlayan 1.000 SMS, 500 dakika ve tam 6gb internet paketi mevcut. Aylık ücreti ₺69 olup yıllık satın alım işleminde ₺59’ye düşmektedir. Değerlendirmekte fayda var. Bunların şartlarını, detaylarını ve nasıl dahil olup/iptal edebileceğinizi öğrenmek için 532 numaralı Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma desteğini kullanın, sonra üzülmeyin. Bizi takip etmeye devam edin. Teşekkürler.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum