Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone Eksiye Kapatma

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone Eksiye Kapatma

Ülkemizin dev GSM operatörleri müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm bulmak için çabalamaya devam ediyor. Teknolojinin getirdiği kolaylıkların yanında yeni sorunlar doğurması GSM devlerine büyük sorumluluk yüklüyor. Var olan operatörler sorunlara çözüm bulmakta gecikmiyor. Ülkemizde komünikasyon alanında liderliği ele alan firmalar her geçen yeni bir mühendislik uygulaması ile hayatımızı kolaylaştırıyor.

Hazırladıkları kampanyalarla abone kullanıcılarına nefes aldıran firmalar mobil cihazların yaygınlaşması ile vazgeçilmez olmuş durumdalar. Mobil teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden firmalar ürettiği tarifelerle müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık vermiş durumda. Mobil iletişim sektöründe yaptıkları çalışmalar ve toplumsal olaylardaki duyarlılıkları mobil kullanıcılarının güvenlerini kazanmakta.

Turkcell faturasız hatta sahip olan kullanıcıların bakiyeleri bittiği zaman 10 TL ye kadar eksi bakiye kullanımına izin verilmekte. Kullanıcıların bir kısmı bu uygulamayı beğenerek kullanırken diğer kısmı kullanmak istememekte. Ünlü şirket verdiği avansa karşılık aylık 0.99TL sizden talep eder. Bu uygulamayı iptal etmek istiyorsanız “IPTAL AVANS” yazıp 2200’a mesaj atmalısınız.

Türk Telekom abone kullanıcıları için hatlarında bakiye kalmadığı zaman 0’ın altına inme imkânına sahipler. Tabi daha sonra hattınıza TL yüklediğinizde ekside kullanmış olduğunuz para oradan karşılanmakta. Eksiye düşme durumunu sevmeyenler için bu özelliği ortadan kaldırabilmek mümkün. 500’lü müşteri hizmetlerini arayıp, müşteri temsilcisine bağlanarak hattınızı eksiye kapatabilirsiniz.

Vodafone’da da diğer firmalar gibi eksiye düşme imkânına sahipsiniz. Mesajlaşırken, dakikalarınızı harcarken hattınızdaki TL bitti ise cep avansa ile yaptığınız işi sürdürmeye devam edebilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak aylık 0.60 TL’ye tekabül eder. Avans krediniz 6 TL’ye kadardır. Bu uygulamadan hoşnut değilseniz hattınızı eksiye kapatabilirsiniz. “AVANSIPTAL”, “AVANS IPTAL” veya “IPTAL CEPAVANS” yazarak 7000’e mesaj atabilir ya da müşteri hizmetlerini arayarak hattınızı eksiye kapatabilirsiniz.

Eğer ki bu yazımız size yardımcı olduysa destek amaçlı olarak yorum bırakabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin, teşekkür ederiz. Bir önce ki yazımızı takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum