Turkcell – Türk Telekom Yemeksepeti Kampanyalar ve İndirimleri

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Yemeksepeti müşterilerine her zaman seçkin operatörlerle anlaşmalı kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalardan yararlanmak için yalnızca anlaşmalı operatör abonesi olmak yeterlidir.

Turkcell Yemeksepeti Kampanyalar ve İndirimleri

Genç Turkcell’lilere özel yemeksitesi.com anlaşmalı ve birbirinden avantajlı kampanyalardan biri bitiyor biri başlıyor. İşte bu kampanyalardan sadece biri;

GNÇTRKCLL Kulübü’ne üye misiniz? Öyleyse Yemeksepeti.com üzerinden vereceğiniz seçkin marka Domino’s Pizza büyük boy pizza siparişlerinizde sadece 17,99 TL ödeme yaparsınız. Kampanya dahilindeki anlaşmalı firmanın büyük boy pizzalarından sipariş etmeniz gerekmektedir. Öncelikle Gnçtrkcll Uygulamasından bir indirim kodu alarak daha sonra bu kodu asıl pizza üreticisi firma dominospizza.com internet sitesine ya da yemeksepeti.com da çıkan indirim kodu alanına girerek pizzanızı olduğundan çok daha cazip fiyatlara yiyebilirsiniz.

Bir diğer Turkcell kampanyası Little Caesars’tan! Turkcell Cüzdan’a özel Pepsi ve Pizza yalnızca 12.90 TL’ye sizin. Turkcell Cüzdan üzerinden bir indirim kuponu alarak Yemeksepeti.com üzerinden yapacağınız Orta boy çiftlik pizza siparişlerinizde 1 LT Pepsi yanında yalnızca 12,90 TL’ye alabilirsiniz. Yapmanız gereken indirim şifresini Yemeksepeti.com’daki şifre kutucuğuna girmektir.

Turkcell Yemeksepeti fırsatlarından haberdar olmak için takipte kal!

Türk Telekom Yemeksepeti Kampanyalar ve İndirimleri

Türk Telekom’un Selfy kullanıcılarına özel yepyeni kampanyası şimdi Yemeksepeti.com’a özel müthiş indirimlerle geldi. Türk Telekom abonesi isen ve Selfy dünyasına adım atmamışsan öncelikle kampanyadan yararlanmak için Selfy’li olmalısın. Selfy’ye geldiysen işin çok kolay! Artık telefonundan kolayca bir indirim şifresi alarak KFC’den bir alana bir bedava kampanyasından yararlanabilirsin. KFC – Yemeksepeti – Türk Telekom anlaşmasının bu kadar lezzetli ve doyurucu olduğunu biliyor muydun? Hemen telefonundan 5062’ye KFC yazıp bir kısa mesaj at ve indirim şifreni edin. Daha sonra Yemeksepeti.com sitesi üzerinden bir adet KFC Zinger Menü siparişi ver ve ikincisi anında bedavaya gelsin. Türk Telekom abonesi isen yemek yemek işte bu kadar eğlenceli ve ucuz. Selfy dünyasının Yemeksepeti.com’a armağanı olan bu güzel kampanya ile hem sen doy hem arkadaşın doysun.  Türk Telekom Yemeksepeti kampanya ve indirimlerinden haberdar olmak istersen gel Selfy’ye fırsatları kaçırma.

 

Bir önceki yazımız olan Turkcell bedava internet yazımızada gözatmayı unutma sevgili takipçimiz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum