Turkcell Tv+ Uygulaması Android APK indir

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Tv+ Uygulaması Android APK indir

Turkcell yepyeni bir uygulama ile karşımızda… Turkcell TV+ uygulaması ile artık sevdiğiniz diziler her an yanınızda. Bu uygulama ile istediğiniz her yerde telefonunuz yahut tabletiniz aracılığıyla dizi keyfi yaşayabilir ve kaçırmak istemediğiniz bölümleri kaydederek daha sonra izleyebilirsiniz. Turkcell TV+ uygulamasında yalnızca diziler bulunmamakta aynı zamanda yüzbinlerce filmde bulunmaktadır.  Turkcell TV+ Plus uygulaması indir hizmeti Superonline üyelikleri bulunan Turkcell abonelerine sunulan bir hizmet olup yüzlerce dizi, film, haber, belgesel kanalına bir uygulama ile ulaşma imkanı sunmaktadır. Bu uygulama ile o an yayındaki bir programı tek tık ile kaydedebilir ve programları 5 saat öncesine kadar geri alabilişiniz. Bu şu anlama gelmektedir gün içinde yayınlanan izleyemediğiniz programları kaydetmeyi unutsanız dahi geri al seçeneği ile geri alabilir, Tv keyfini vakitsiz yaşayabilirsiniz.

Uygulama Nasıl İndirilir?

Uygulama Android ve Apple Store işletim sistemli cihazlar için uyumlu olup uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamaya abone olmak için TERFI yazarak 2200 ya sms atmanız yeterli olmaktadır. Aynı zamanda abonelik işlemlerinizi Turkcell satış merkezlerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Android cihazlar için apk indirme işlemini tamamladıktan sonra abonelik sonucundan sahip olduğunuz şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Turkcell Tv+ hizmetinin ev kampanyaları ve tablet kampanyaları şeklinde farklı alanlarda kullanıma uygun seçenekleri ile özel kampanya seçenekleri bulunmaktadır.

Turkcell TV+ Paketleri Fiyatlar

Turkcell TV paketleri içerisinde internet paketi de mevcuttur. 5 GB internet paketi ile birlikte TV keyfi cebinizde hizmeti yalnızca 9.90 Türk Lirasıdır. 10 GB internet paketi ile birlikte TV keyfinin bedeli yalnızca 14.90 Türk Lirasıdır.

Full Cep Paketi

Full cep paketi içerisinde NBA Tv tüm kanalları, dünyanın en kaliteli ligi olarak kabul edilen İngiltere Premier Ligi ve 10 GB internet hizmeti de bulunmaktadır. Full Cep Paketi ücreti yalnızca 14 lira 90 kuruştur.  İlk ay ücretsiz olarak Turkcell deneme hizmeti sunmaktadır. Paketi Turkcell TV+ Plus aboneliğinizi tamamladıktan sonra FULLCEP yazıp 2200 numaralı telefona sms atarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Taahhüt uygulaması bulunmamakta olup istediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.

Uygulamayı indirmeniz için aşağıya bir buton ekledik, bu buton sizi Google Play‘e yönlendirecek. Tamamen güvenilirdir.

Turkcell TV+ Plus indir

Turkcell TV+ Plus indir

Ayrıca bir önce ki yazımız olan Turkcell Bip indir konusuna bakmanızı tavsiye ederiz. Uygulamayı indirip kurmanız halinde 1GB hediye internet kampanyası sizi bekliyor olacak.

 

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum