Turkcell Ücretsiz Cep Açık Servis Kampanyası

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Ücretsiz Cep Açık Servis Kampanyası

Turkcell yine ücretsiz bir kampanya ile karşımızda. En iyi operatör olma özelliğini başka operatöre kaptırmayan Turkcell, bu özelliğini korumaya devam ediyor. Turkcell CepAçık kampanyası ile ulaşamadığınız kişilere, ulaşılabilir olduğunu bildiriyor. Aradığınızda kapsama alanı dışında olan kişiler, telefonlarını açtığında ya da bu kişilerin kapsama alanı içine girdiğinde cebinize SMS ile bilgilendirme geliyor.

CepAçık Deneme Kampanyası

CepAçık deneme kampanyası ile cep açık servisini 1 ay boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. Deneme süresi olan 1 ay bittiğinde bu hizmetten memnun kalırsanız ayda 99 kuruştan kullanmaya da devam edebilirsiniz. Sadece 1 ay deneyebileceğiniz bu kampanya ile tam bir ay boyunca bu hizmetten ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

30 Haziran 2017’ye kadar geçerli olan bu kampanya ile dilediğiniz zaman üyelik oluşturabilir ve bu hizmetten bedava yararlanabilirsiniz.

CepAçık veya CepAçık Ekstra servisini kullanan aboneler bu kampanyadan yararlanamaz. Burada ise bu kampanyayı ücretli veya ücretsiz olarak kullandığınızın bir önemi yok. Eğer CepAçık servisini bir şekilde kullanıyorsanız bu kampanyadan kesinlikle yararlanamazsınız.

Nasıl Satın Alırım?

“DENE CEPACIK” yazıp 2200’a kısa mesaj gönermeniz kampanyaya katılım sağlamanız için yeterli bir işlem. Kısa mesaj göndermenin yanında dilerseniz 532’yi ya da 0532 532 0000 numarasını arayarak CepAçık servisini kullanma talimatı verebilirsiniz.

Kampanyaya katılım sağlamak için kısa mesaj gönderdiğinizde veya belirtilen numaraları aradığınızda, kampanyanın başladığına dair gelen bilgilendirme SMS’inin ardından kampanya aktif duruma gelmiş demektir.

Kampanyayı ücretsiz olarak kullanma süreniz bittiğinde SMS ile tarafınıza bilgilendirme yapılmaktadır. Kampanya dahilinde kazanılan faydalar başka bir hatta transfer edilemez. Kampanyayı istemediğinizde ise yine 2200’a “IPTAL DENE CEPACIK” kısa mesajı göndererek kampanyanızı anında iptal edebilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için bir yol daha bulunmakta. Turkcell’in resmi sitesine girip CepAçık kampanyasını bulup, oradan da başvuru yapabilirsiniz. Kampanyanın bulunduğu sayfada yer alan Hemen Katıl butonuna tıkladıktan sonra telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapıp kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Birbirinden avantajlı paketlerin yanı sıra kullanıcılarına verdiği ücretsiz demolarla da kullanıcı memnuniyetini artıran Turkcell, bakalım bize başka hangi kampanyaları sunacak!

Merak ederseniz yada ilginizi çekerse Turkcell bedava internet paketi konusuna da gözatabilirsiniz. Kendinize en uygun paketi seçip hemen kullanmaya başlayın!

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum