Turkcell VINN Paketleri 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell VINN Paketleri 2017

2017 yılına girmeye sayılı günler kaldı ve neredeyse bütün firmalar yeni yıla özel mükemmel kampanyalar yaptılar. Operatör firmalarından ise Turkcell 2017 yılına özel internet paketleri ve VINN kampanyaları ile çok konuşulacağa benziyor. VINN teknolojinin geldiği son nokta ürünlerden birisi, Turkcell VINN kampanyalarından yararlanarak her an elinizin altında internet keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Bireysel Kontratlı VINN Paketleri

Turkcell kontratlı VINN paketlerinden birine abone olacaksanız dikkat etmeniz gereken bazı detaylar mevcut. Bunlardan ilki Turkcell VINN paketlerinde 12 ve 24 aylık olmak üzere 2 adet süreli paket mevcut. Yani VINN kontratınızı minimum olarak 1 yıl yapmanız gerekmektedir. Bunun dışında 250 MB, 1 GB, 6 GB, 10 GB ve sınırsız olmak üzere bu VINN paketlerinden birini seçebilirsiniz. Turkcell VINN paketlerinin GB kapasitesi büyüdükçe fiyatı artan VINN kampanyalarında 250 MB’lık paket dışında diğer paketlerde 12 yahut 24 aylık kontrat yapmanız mümkündür. 250 MB ‘lık pakette 1 yıllık kontrat uygulaması uygulanamamaktadır. 250 MB kotalı VINN paketi aylık vergiler dâhil 8 TL’dir. 1 GB kotalı VINN paketinin ücreti 1 yıllık kontratta 24.90 TL, 2 yıllık kontratta 19.90 TL’dir. 6 GB kotalı paket 1 yıllık kontratta 34.90 TL, 2 yıllık kontratta 29.90 TL’dir. 10 GB kotalı VINN paketi 1 yıllık kontratlı 44.90 TL, 2 yıllık kontratlı 39.90 TL’dir. Sınırsız paket 1 yıllık kontratlı 64.90, 2 yıllık kontratlı 59.90 TL’dir. Fiyatlandırma aylık olup fiyatlara KDV ve ÖTV vergileri dâhildir. Kampanya süresi 31 Aralık 2016 da bitecek şeklinde ilan edilmiş olsa da 2017 yılında da aynı fiyatlar ile devam edileceği duyurulmuştur. 2016 yılı içerisinde kontratlarını yapan müşteriler herhangi bir fiyat artışına uğramadan kontratları süresince kampanyalardan yararlanmaya devam edebileceklerdir.

İllere Özel VINN Paketi

Bu paket yalnızca 6 GB internet içerikli olarak hazırlanmıştır. 1 yıllık ve 2 yıllık kontrat seçenekleri mevcuttur. 1 yıllık kontrat fiyatı 34.90, 2 yıllık kontrat fiyatı 29.90’dır.

Paketinize Ek Tarifeler

Kullanmış olduğunuz Turkcell VINN paketinin yetmemesi durumunda paket limitinizin yüzde seksenlik kısmını tamamlamanız halinde 1 GB ve 4 GB’lık ek paketler satın alabilirsiniz. Bu paketler joker paket şeklinde isimlendirilmektedir. Joker paketlerde ekstra indirim uygulanmakta yukarıda ki fiyat tarifesi uygulanmamaktadır. 1 GB’lik joker paket 9 TL, 4 GB’lik joker paket 19 TL’dir.

Turkcell VINN paketlerinden Turkcell faturalı hat sahipleri yararlanabilir. Faturalı hat sahiplerinin numaraları değiştirmeleri durumda kontratları iptal olmaz yeni numara üzerinden kontratları işlemeye devam eder. Turkcell VINN Turkcell hatlarının kullanılabildiği her yerde kolaylıkla kullanılabilir. Paket aşımı yaşamamak için talimat verebilirsiniz. Pakette kalan kullanılmayan internetler bir sonra ki aya devredilmeyip Turkcell VINN fatura ödemeleri aylık olarak gerçekleştirilmektedir.

Turkcell bedava internet konumuza gözatmak istermisin? Eğer Turkcell kullanıcısıysan bu fırsatları kaçırma derim!

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum