Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Kim Aramış Servisi

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Kim Aramış Servisi

Bildiğiniz üzere, son zamanlarda akıllı telefonların gelişmesiyle, şarj dayanmamaya başlıyor. Hal böyle olunca da, telefonlarınız kapanmaya başlıyor. Sizi arayanlar size ulaşamıyor ve sizde önemli görüşmelerinizi kaçırıyorsunuz. Ama artık bu konuyu dert etmeyin. Kim aramış servisi ile aylık cüzi bir miktar ücret ödeyerek, kimin aradığını, ne zaman aradığını ve kaç kez aradığını, mesaj servisi ile kolayca öğrenebilirsiniz. Aylık ücreti ödedikten sonra, mesajlar otomatikman cep telefonunuza gelir. Sizde kolay bir şekilde, kimin ne zaman, kaç kere aradığını öğrenebilirsiniz. Gelelim bu servise çeşitli operatörler aracılığı ile nasıl sahip olacağınıza.

Turkcell Kim Aramış Servisi

Telefonunuz kapalıyken, kimin aradığını ne zaman aradığını kaç kez aradığını, merak ediyorsanız, hiç şüpheniz olmasın ki bu servis tam size göre. Eğer operatörünüz Turkcell ise Turkcell kim aramış servisine kolaylıkla abone olabilirsiniz. Eğer abone olmak istiyor ve bütün bu avantajlardan çok cüzi bir miktar ücret ödeyerek sahip olmak istiyorsanız, yazımızı okumaya devam edin.

Turkcell kim aramış servisine kolay bir şekilde cüzi bir miktar ücret ile, abone olmak için,  KIM yazıp 2200’a kısa mesaj atarak kolay bir şekilde, kim aramış servisine üye olabilirsiniz. Ardından kimin ne zaman kaç kere aradığını, Turkcell tarafından gönderilen mesaj ile öğrenebilirsiniz. Turkcell Kim aramış servisinin ücreti 0,99 TL/AY gibi makul bir ücrettir. Eğer operatörünüz Vodafone ise yazımızı okumaya devam ederek Vodafone kim aramış servisi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Çalarken dinlet servisleri için de talep olursa açıklamalar yaparız.

Vodafone Kim Aramış Servisi

Sizin de telefonunuzun şarjı uzun süre dayanmıyor ve kapanıyor mu ? Telefonunuz kapalıyken kimin aradığını merak mı ? ediyorsunuz. Doğru yerdesiniz Vodafone kim aramış servisi tam size göre. Telefonunuzu açtığınız zaman sizi kimin ne zaman, kaç kere aradığını kısa mesaj yardımıyla öğreneceksiniz. Servise abone olduktan sonra bir daha herhangi bir mesaj atmanıza gerek yok. Mesajlar otomatikman sizin telefonunuza gönderiliyor. Eğer sizde Vodafone kim aramış servisine katılmak istiyorsanız, yazımızı okumaya devam ederek, nasıl abone olacağınızı öğrenebilirsiniz.

Vodafone kim aramış servisine abone olmak, aslında çok basit. Sadece bir kısa mesaj yardımı ile Vodafone kim aramış servisine kolayca abone olabilirsiniz. Kim aramış servisi, Vodafone operatöründe, arayan kim servisi olarak geçmekte. Arayan kim servisine abone olmak için 8000’e ABONE ARAYANKIM yazıp kısa mesaj atabilirsiniz. Ardından arayanın kim olduğunu, ne zaman aradığını, kaç kere aradığının mesajını aylık 2 TL ‘ye kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Eğer sizin operatörünüz Türk Telekom ise, yazımızın devamını okuyarak, Türk Telekom operatöründe kim aramış servisi hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Kim Aramış Servisi

Eğer sizin de telefonunuz çoğu zaman pil bittiği için, kapanıyorsa ve sizde sizi arayanlardan haberdar olamıyorsanız, Türk Telekom kim aramış servisi tam da size göre. Telefonunuzun çekmediği yerlerde de yanınızda olan kim aramış servisi cüzi bir miktar ücret karışıldığında Türk Telekom operatörünüzde. Eğer sizde bu servisin avantajlarından yararlanmak ve siz telefonunuz kapalıyken, arayanlar Nasıl öğrenilir ? diye soruyorsanız, Türk Telekom ‘da ki adıyla arayanı bil servisine kolayca abone olarak, kimin ne zaman, kaç kere aradığını, size gönderilen kısa mesaj aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Sizde bu servise katılmak istiyorsanız, ACIK yazıp 5555’e kısa mesaj atarak aboneliğinizi aylık, 1,45 TL gibi makul bir ücrete başlatabilirsiniz. Aboneliğinizi aktivite etmek için ister Türk Telekom web sitesinden isterseniz de #100 tuşlaması ile aktivite ederek, kimin ne zaman, kaç kere aradığını bir mesajla öğrenebilirsiniz.

Sizi önce ki paylaşımlarımızdan olan Turkcell bedava internet konusunu okumaya davet ediyoruz, umuyoruz ki ihtiyacınıza göre bir hediye paketi bulursunuz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum