Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Bol internetli Tarifeler ve Paketler

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Bol internetli Tarifeler ve Paketler

Bildiğiniz üzere, son zamanlarda internet ve akıllı telefonlar bir hayli yaygınlaşmış durumda. Bir sürü sosyal paylaşım platformlarının ve sosyal medya platformlarının bulunması ile, internet bambaşka bir hal alıyor. Kimi sosyal medya ve sosyal paylaşım platformlarını eğlence için kullanırken, kimi de haberlerden ve gelişmelerden, haberdar olmak için kullanıyor. Tabii ki, internet dahilinde sadece sosyal medya ve sosyal paylaşım platformlarını bulundurmuyor. Bunların yanında bir sürü, içerik paylaşımı ve video paylaşımı yapılan bazı sitelerde mevcut.

Bildiğiniz üzere, akıllı telefon ya da tabletlerinizde video, şarkı vesaire izlediğinizde ya da dinlediğinizde, bu durum internet paketinize ve tarifenize, bir hayli kabarık bir şekilde yansıyor. Kimi için iletişim aracı olan, kimi için eğlence aracı olan, kimi için de haber aracı olan İnternet, son zamanlarda bir hayli fazla kullanılıyor. Sizde bu yazıyı okumaktaysanız, mutlaka interneti kullanan ve seven kişilerdensinizdir. Asıl konumuza dönecek ve belirtecek olur isek, internetin çok ve bol olması, tüm akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için, çok paha biçilmez bir durum. Tabii ki, hal böyle olunca da çeşitli operatörler, bol internetli, çeşitli kampanyalar, tarifeler ve paketler oluşturarak, internet sevenlerin ilgisini çekmek istiyor.

Birbirinden eşsiz paketlerin ve tarifelerin bulunduğu 3 operatör olan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom, gün geçtikçe özel paketleri ve tarifeleri piyasaya sürmeye devam ediyor. Birazdan sizlere belirteceğimiz paketler, kampanyalar ve tarifelerin hepsi, bol internetli tarifelerdir. Sizde birbirinden eşsiz, çeşitli operatörlerde mevut olan paketleri, kampanyaları ve tarifeleri araştırmaktaysanız, doğru adreste olduğunuzu teyit edebilirsiniz.

Sizde yazılarımızı okumaya devam ederek Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom’un kullanıcılarına ve kullanacak olanlarına sunmuş olduğu, bol internetli paket, kampanya ve tarifeler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir ve sizde birbirinden eşsiz, bol internetli paketler hakkında bilgi sahibi olabilir ve bu paket, kampanya ve tarifeleri edinerek, interneti istediğiniz gibi, doyasıya kullanabilirsiniz. Dilerseniz yukarıda belirteceğimizi belirttiğimiz, bol internetli, kampanya, paket  ve tarifelere.

Bol internetli Tarifeler ve Paketler

Yukarıda da belirmiş olduğumuz gibi internet, her insan için bambaşka bir kavram haline dönüştü. İnterneti, kimi insan eğlence için, kimi insan haberlerden haberdar olmak için, kimi insan ise iletişim için, kullanıyor. Tabii hal böyle olunca da, operatör aracılığı ile kullanılan internet paketleri ve tarifeleri, bu potansiyeli yüksek internet kullanımına yetmiyor. Sizinde internetiniz size yetmiyorsa, ya da bol internetli, operatör tarifeleri, paketleri ve kampanyaları hakkında detaylı bilgi arıyorsanız, doğru yerde olduğunuzu bir kere daha teyit edebilirsiniz. İşte birbirinden eşsiz, bol internetli, tarife, paket  ve kampanyalara.

Turkcell Bol internetli Tarifeler ve Paketler

Bildiğiniz üzere Turkcell, gün geçtikçe popülerliğini arttıran, operatörler arasında, ilk sıralarda yer alıyor. Yapmış ve hazırlamış olduğu, birbirinden eşsiz tarife ve paketleri ile, kullanıcılarını mutlu etmeyi ve kullanacak olanların da, ilgi odağı haline gelmeyi başarıyor. Tabii ki, sizde Turkcell’in nasıl bu duruma geldiğini merak ediyorsunuz. Turkcell, kullanıcıları için hazırlamış olduğu, birbirinden eşsiz ve bol internetli paketleri ile, popülerliğini korumayı ve yükseltmeyi başarıyor. Dilerseniz Turkcell bol internetli tarifeler ve paketler hakkında detaylı bilgiye, yazılarımızı okumaya devam ederek ulaşabilirsiniz.

Öncelikle belirtmekte fayda gördüğümüz iki paket ve tarife var. Belirteceğimizi belirttiğimiz, iki paket hakkında bilgi verecek olur isek, şunları belirtebiliriz;

2 Paketin Genel Adlandırması, Turkcell’den İnterneti Bol Paketler!

Adından da anlaşılacağı gibi Turkcell, bu iki pakette, internet üzerine yoğunlaşmış. İşte bu bol internetli, 2 paket ;

1) 500 DK + 1000 SMS + 4GB internet = 69 TL. Eğer 12 ay paketi kullanacağınıza söz verirseniz, sabit fiyat garantisi ile, aylık 59 TL ye 500 DK + 1000 SMS + 4GB internet paketine sahip olabilirsiniz. Pakete sahip olmak için, YILLIK BOLBOL yazıp, 2222’ye kısa mesaj atmanız, yeterli olacaktır.

2) 1000 DK + 1000 SMS + 4GB internet = 85 TL. Eğer 12 ay paketi kullanacağınıza söz verirseniz, sabit fiyat garantisi ile, aylık 69 TL ye, 1000 DK + 1000 SMS + 4GB internet paketine sahip olabilirsiniz. Pakete sahip olmak için, YILLIK BOLPLUS yazıp, 2222’ye kısa mesaj atmanız, yeterli olacaktır.

 • Uçuran 4GB: 500DK + 1000 SMS + 4GB internet, sadece ve sadece 40 TL.
 • Uçuran 4GB Plus: 1000 DK + 1000 SMS + 4GB internet, sadece ve sadece 50 TL.
 • Uçuran 6GB: 500DK + 1000 SMS + 6GB internet + Fizy ve Bip’te geçerli 5GB internet, sadece ve sadece 50 TL.
 • Yeni 4GB: Aylık 4GB internet, sadece ve sadece 35 TL.
 • Yeni 6GB: Aylık 6GB internet, sadece ve sadece 45 TL.
 • Yeni 8GB: Aylık 8GB internet, sadece ve sadece 55 TL.

Turkcell ‘in yukarıda belirtmiş olduğumuz tarife ve paketleri haricinde, bünyesinde dahil olan ve paket ya da tarife özelliği taşımayan kampanyalara vesaire, en yakın Turkcell bayisinden ya da Turkcell resmi internet sitesinden, öğrenebilir ve tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Veya sitemizden ilgili kampanyaların ve tarifelerin adını aratarak bulabilirsiniz, örneğin Turkcell bedava internet konusunda bir çok pakete yer verdik. Ziyaret edebilirsin.

Vodafone Bol internetli Tarifeler ve Paketler

Vodafone bol internetli tarifelerden ve paketlerden bahsedecek olursak şöyle sıralayabiliriz;

 • RED XS: 1000 DK + 1000 SMS + 4GB internet, sadece ve sadece 49 TL.
 • RED S: 1000 DK + 1000 SMS +  6GB internet, sadece ve sadece 59 TL.
 • RED M: 2000 DK + 1000 SMS + 8GB internet, sadece ve sadece 69 TL.
 • RED 10: 2000 DK + 1000 SMS + 10GB internet, sadece ve sadece 69 TL.
 • ESNAF M: 1000 DK + 1000 SMS + 5GB internet, sadece ve sadece 42 TL.
 • ESNAF L: 1000 DK + 1000 SMS +  7GB internet, sadece ve sadece 54 TL.
 • ESNAF XL: 1000 DK + 1000 SMS + 9GB internet, sadece ve sadece 66 TL.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz bol internetli paketler ve tarifeler dahil, tüm Vodafone paketlerine, tarifelerine ve kampanyalarına, en yakın Vodafone bayisine giderek ya da Vodafone resmi internet sitesine  girerek ulaşabilir ve istediğiniz detayı öğrenip, istediğiniz başvuruda bulunabilirsiniz. Veya da sitemizde bulunan kampanyalara gözatıp nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Bol internetli Tarifeler ve Paketler

Türk Telekom bol internetli tarifelerden ve paketlerden bahsetmemiz gerekirse onuda şöyle sıraladık;

 • Bol ve Hızlı 5GB Tarifesi: 1000 DK + 1000 SMS + 5GB internet, sadece ve sadece 45 TL.
 • Bol ve Hızlı 7GB Tarifesi: 1000 DK + 1000 SMS + 7GB internet, sadece ve sadece 55 TL.
 • Aylık 4GB İnternet Paketi: Aylık 4GB internet, sadece ve sadece 19 TL.
 • Haftalık 4GB İnternet Paketi: Haftalık 4GB internet, sadece ve sadece 12 TL.
 • Aylık 6GB İnternet Paketi: Aylık 6GB internet, sadece ve sadece 29 TL.
 • Aylık 10GB İnternet Paketi: Aylık 10GB internet, sadece ve sadece 39 TL.
 • Aylık 4GB Ek İnternet Paketi: Aylık 4GB internet, sadece ve sadece 19 TL.
 • Aylık 8GB Ek İnternet Paketi: Aylık 8GB internet, sadece ve sadece 35 TL.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz, tarifeler ve paketler dahil, Türk Telekom’un kullanıcılarına sunmuş olduğu, tüm paket, kampanya ve tarifelere, dilerseniz en yakın Türk Telekom şubesine giderek, dilerseniz de, internet sitesinden, haberdar olabilir ve detayları inceleyip, istediğiniz paket için, gerekli koşulları sağladığınızda, başvuru yapabilirsiniz.

Tüm bu kampanya ve tarifelerin neredeyse tamamı sitemizde var arkadaşlar. Bedava internet tarife ve paketlerinden nasıl faydalanırım derseniz tarifenin adını arama kısmına yazın ve keyfini çıkarın.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum