Turkcell WEB 1 GB Bedava internet

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell WEB 1 GB Bedava İnternet

Turkcell abonelerine kazandırmaya devam ediyor. Hazırladığı farklı paket seçeneklerinin yanı sıra konuşma ve sms paketlerinden daha değerli konuma gelen internet paketlerine ağırlık veren Turkcell, Turkcell WEB 1GB bedava internet kampanyası ile kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor. Bu paket kapsamında sadece Turkcell’i olmak ve Turkcell üzerinden belirli tarifelere abone olmak yeterli oluyor. Sınırsız internet keyfini doyasıya yaşamak isteyenler için hazırlanan bu 2017 kampanyasını kaçırmamak en doğrusu.

Turkcell WEB 1GB internet Kampanyası Nasıl Yapılır?

31 Aralık 2016 tarihine kadar süresi olan Turkcell WEB 1GB bedava internet kampanyasına dahil olmak isteyen kişilerin Turkcell abonesi olması gerekiyor. Faturasız Turkcell aboneliği bulunan kişilerin ayrıca Uçuran 2GB, Uçuran 3GB, Uçuran 4GB, Uçuran 6GB, Uçuran 2 GB Plus, Uçuran 3GB Plus, Uçuran 4GB Plus ve Uçuran 6GB Plus tarifelerinden birine abone olmaları da gerekiyor. Tırkcell abonelerinin bu tarifeleri Turkcell Hesabım uygulamasından ya da internet sayfasından satın almaları koşulu ile 1gb bedava internet hizmeti sunulabiliyor.

Şartları yerine getiren Turkcell abonelerinin 30 gün geçerli olacak olan hediye internetleri kullanım süresi dolduktan sonra gelecek aya aktarılamamaktadır. 1 GB ücretsiz internet bitiminden sonra eğer kişilerin herhangi bir internet paketleri yoksa kullanmış oldukları her 100 KB için 2 kuruş ödemeleri olacaktır.

3G kullanımında verilen ücretsiz internet paketinin hızı 63 mbps olacaktır. 4G kullanımında ise 100 mbps hız sunulabilmektedir. Hediye olarak sunulan bu tarife için Turkcell sms ile bildirim yapmaktadır. Paket içeriği bittiğinde yine Turkcell kullanıcılara haber vermektedir. Ayrıca verilen 1GB hediye yurt içerisinde geçerlidir. Turkcell aboneleri sunulan bu tarifeden yararlanırken farklı bir tarifeye geçtiklerinde internet hediyelerinin kullanımı devam eder. Turkcell paketlerinizi her değiştirdiğinizde bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Yaş sınırı olmayan bu kampanyanın 2017 yılına kadar devam edecek olmasından dolayı kişilerin tarife değişikliği yapmaları ve Turkcell bedava internet kazanmaları için az bir zaman kaldı. Turkcell tarafından sunulan diğer kampanyalar ve bu kampanya hakkında gerekli detayları müşteri hizmetlerinden ya da internet sitesi üzerinden de öğrenebilirsiniz. Sitemizi takip etmeyi lütfen ihmal etmeyin, teşekkür ederiz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum