Turkcell Yeni Müşterilere Özel Faturasız Hat Kampanyaları 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Yeni Müşterilere Özel Faturasız Hat Kampanyaları 2017

2016 yılının tamamlanmasına sayılı günler gibi birçok operatör firması gibi Turkcell de hattını Turkcell’e taşıyan yahut yeni hat alan müşterilerine özel faturasız kampanya paketlerini duyurdu. Bedava dakikadan sınırsız internet paketlerine kadar her bütçeye uygun birçok paketin yenilendiği kampanyaları ile Turkcell 2017 yılında da isminden sıkça söz edileceğe benziyor. Turkcell’in yeni faturasız hat kampanyalarından yalnızca yeni hat alan müşteriler değil aynı zaman da diğer operatörlerden Turkcell’e geçiş yapan müşterilerde yararlanabiliyor. Turkcell paketlerini incelediğimizde genellikle internet, konuşma ve sms içerin üçlü paketlere ağırlık verdiklerini, yalnız konuşma yahut yalnız internet gibi paketlerin çok daha az oluğu dikkatleri çekiyor. Üçlü paketlerin avantajları elbette ki çok daha fazla…

Turkcell Platinum Paketler

Platinum 10 GB

Bu pakette tam olarak 10 GB internet, her yön 1000 dakika bulunmaktadır. Aynı zamanda Turkcell platium 10 GB sahipleri paketlerinin süresi boyunca Turkcellilerle sınırsız konuşma ve 1000 sms hakkına da sahip olurlar. Paket ücreti aylık ve yıllık abonelikler için farklı fiyatlandırma uygulamasına tabi olup yıllık paket alımında ücretlendirme 79 TL aylık paket alımında ücretlendirme 89 TL üzerinden gerçekleştirilmektedir. Platinum 10 GB paketi sahipleri Turkcell platinum müşterisi olma avantajlarından doyasıya yararlanırlar.

Platinum 15 GB

Bu pakette tam olarak her yöne 15 GB internet ve her yöne 1000 dakika konuşma süresi bulunmaktadır. Turkcell Platium 15 GB müşterileri Turkcelliler ile bir ay boyunca bedava sınırsız konuşma ve 1000 sms hakkı kazanırlar. Paket ücreti aylık ve yıllık aboneliklerde farklı fiyatlandırma tarifesine göre belirlenmektedir. Yıllık aboneliklerde fiyatlandırma 99 TL üzerinden aylık aboneliklerde fiyatlandırma 109 TL üzerinden hesaplanmaktadır.

Platinum 20 GB

Bu pakette tam olarak her yöne 20 GB internet ve her yöne 1000 dakika bulunmaktadır. Turcell platinum paket sahipleri ayrıca Turkcelli müşteriler ile sınırsız konuşma ve 1000 sms hakkına da sahip olurlar. Diğer platinum paketlerinde olduğu gibi bu pakette de aylık ve yıllık kampanyalara aboneliklere farklı fiyatlandırma uygulanmaktadır. Yıllık paket alımında fiyatlandırma 119 TL aylık paket alımında fiyatlandırma 129 TL üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Turkcell Turbo Paketler

Turkcell 2 GB Turbo Paket

Bu paketten tam olarak 2 GB 4.5 G hızında internet, her yöne 1000 sms ve her yöne 500 dakika bulunmaktadır. Turkcell 2 GB turbo paket tarifesi 31 Eylül 2017 yılına kadar süresi uzatılan kampanyalardandır. Bu kampanya da yıllık ve aylık abonelikler için farklı fiyat tarifeleri uygulanmaktadır. Aylık abonelik için ücret 49 TL iken yıllık aboneliklerde fiyat 39 TL’dir. Ayrıca Turkcell bedava internet paketleri arasında buna çok benzer bir kampanya mevcut, onuda değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Turkcell 4 GB Turbo Paket

Bu pakette tam olarak 4.5 Hızında 4 GB internet, her yöne 1000 sms ve 500 dakika konuşma hakkı bulunmaktadır. Turba paketlerin kullanım ve abonelik süreleri 31 Eylül 2017 tarihine kadar uzatılmış olup aylık ve yıllık aboneliklerde farklı fiyatlandırma uygulanmaktadır. Aylık aboneliklerde paket fiyatı 59 TL yıllık aboneliklerde paket fiyatı 49 TL’dir.

Turkcell 6 GB Paketi

Turkcell’İn Turbo 6 GB paketinde 4.5 G hızında 6 GB internet bulunmaktadır. Her yöne 500 dakika ve 1000 sms Turkcell’in müşterilerine sunmuş olduğu diğer hizmetlerdendir. Kampanya 31 Eylül 2017 tarihine kadar devam edecek olup fiyatlandırma tarifesini 2017 yılı için değiştirme hakkını Turkcell saklı tutmuştur. 2016 yılı için aylık aboneliklerde ücretlendirme 59 lira iken yıllık aboneliklerde 69 TL olarak belirlenmiştir.

Platinum ve Turbo tarifelerinde Turkcell geçiş yapan müşterilerine ek indirimler de hediyeler de uygulamaktadır.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum