Turkcell Yeni Yıl Kampanyaları ve Tarifeler 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Yeni Yıl Kampanyaları ve Tarifeler 2017

Turkcell her geçen gün hizmet kalitesi kapsamında çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Sunmuş olduğu fırsatlarla, zaman zaman yaptığı kampanyalarla, oluşturduğu tarife paketleriyle ve çekim gücü kalitesiyle kullanıcılarına büyük fayda sağlamaya devam ediyor. Gençlere ve orta yaş kullanıcılarına daha fazla ayrıcalık sunan Turkcell yeni yılda da sizi yalnız bırakmıyor. Bazı dönemler operatörler kampanyalar düzenler. Bu dönemler sizin dakika, sms veya internete olan ihtiyacınızın fazla olduğu döneme denk gelirse değmeyin keyfinize. Çünkü tam ihtiyacınız olan zamanda sunulan kampanya sizi operatörünüze bağlayacaktır. İşte Turkcell bunu en iyi zamanlayan operatördür. Sizin sevdiklerinizle mesafenizi azaltan telefonunuz, Turkcel’in ayrıcalığıyla en uzak mesafeleri bile dibinize getiriyor.

2017 Turkcell Yeni Yılda Hangi Kampanyalarla Bizi Bekliyor?

Öncelikle söylemek gerekir ki Turkcell sunduğu kampanyalarda ayrıcalık yapmamaktadır. Hazır kart, faturalı hat ayrımına girmeden bu fırsatlardan herkes yararlanabilsin taraftarıdır. Yeni yıl kampanyasında da tüm hazır kart kullanıcılarına ve faturalı hat kullanıcılarına hatta yeni Türkcell’i müşterilerine yararlanabilme imkanı sunmaktadır.

Yeni yılda sevdiklerinizle doya doya konuşabilesiniz diye, istediğiniz cep telefonunu Turkcell aracılığıyla sahip olun ve kendinizi ödüllendirin diye tarifenize ek sadece 1 TL ile karşınıza çıkıyor Turkcell. Satın almak istediğiniz telefonları inceleyerek faturanıza ek seçeneklerle satın alabilirsiniz. Ürün çeşitliliğini çok sayıda tutan Turkcell cihaz kampanyalarında da sayıyı fazlaca sunmaktadır. General mobile GM5, Huawei GR3, Turkcell T50, Samsung Galaxy On7, HTC Desire 10 lifetstyle, Samsung Galaxy J7(2016) gibi cihazlara sahip olmanız artık çok kolay. Yeni bir telefona sahip olmak isteyen kullanıcılar nakit olarak bir miktar parayı yatırmak yerine sözleşmeli bir şekilde hem dakika, sms ve internet dahil kullandıkları paketle birlikte cihazında fiyatını faturalarında ödeyerek sahip olabiliyorlar. İstediğiniz renk ve seçenekler turkcell.com web adresinde bulunmaktadır. İnceleme yaparak yeni yıla yeni telefonunuzla merhaba deyin.

Turkcell Yılbaşı Kampanyaları

Yılbaşı kampanyasında tarifeye ek ayda sadece 1 TL’ye yeni bir telefon sahibi olabilirsiniz. Tarifenize ek sadece aylık 1 TL ile (ön ödeme koşulu 149 TL olan) Turkcell T70 Platinum Elit 1000 ve 2000 tarifelerini satın almanız halinde yararlanabileceksiniz. Bu konu hakkında bilgi almak için en yakın müşteri hizmetlerine uğramanız gerekmektedir. Platinum tarifesi ile bu kampanyalardan yaralanan müşteriler sözleşme süresi boyunca kendi internet paketlerinden kullanmadan sınırsız müzik paketi ile 5GB internet dahil olan Turkcell TV+ paketinden faydalanma imkanına sahiptirler. Tüm faturalı hat kullanıcıları ödemek istedikleri zamana göre 12 ay 24 ay ve 36 aya varan taksit seçenekleriyle yeni cihazlarına sahip olabilirler. Bu avantaja sahip olan müşteriler için düşünülmüş bir olanak daha vardır. Ön ödeme koşulunu gerçekleştiren müşteriler eskisini getir yenisini götür kampanyasından da yararlanabileceklerdir.

Bir başka özel seçenek ise tarifede kalma sözünüze güvenerek Turkcell’in yapmış olduğu 200 TL indirimdir. Kampanyanın dahil olduğu cihazları yakından incelemek için, koşulların neler olduğuna daha yakından bakmak için turkcell.com adresinden kampanyalar, cihazlar, yeni yıl kampanyası adımlarını takip ederek ulaştığınız sayfadan incelemeleri gerçekleştirebilirsiniz. Eğer sözleşmeden dönerseniz veya aksi bir durum söz konusu olursa Turkcell kampanyadan cayma bedelini ve bu bedeli müşteriden alma hakkını saklı tutar.

Diğer özel bir teklif ise hazır kart kullanıcılarına özel sunulmaktadır. Eğer yeni cihazı peşin fiyatıyla alırsanız 24 ay boyunca Turkcell’in sağlamış olduğu 3GB bedava internet paketine sahip olacaksınız. 2 Aralık itibariyle geçerli olacak bu kampanya hem cihazınızı yenilemenize sebep olacak hem de 24 ay boyunca bedava internet ile internet keyfini doya doya yaşamanızı sağlayacaktır. Bu internet paketi sayesinde 2 yıl boyunca istediğiniz yerde istediğiniz şekilde kullanabilecek, sosyal medya hesaplarınızın tadını çıkaracak belki de maillerinizin kontrolünü bu internet sayesinde çok daha kolay sağlayacaksınız.

Peki peşin Fiyatıyla Cihazlar Ne Kadara Sunulmaktadır?

Cihaz marka ve modeline göre fiyat farklılıkları tabi ki vardır. Turkcell T50 cihazı peşin ödeme yapan hazır kart kullanıcılarına 24 ay 3GB internet avantajıyla birlikte 699 TL’ye sunulmaktadır. General Mobile GM5 cihazı aynı şekilde 699 TL’ye sunulurken, Samsung On7 ve Huawei GR3 999 TL’ye sunulmaktadır. Cihazları yerinde görmek ve daha fazla cihaz hakkında bilgi almak isterseniz size en yakın Turkcell iletişim merkezine uğramanız yeterli olacaktır. Turkcell personeliyle müşteri memnuniyetini sağlamakta ve güler yüzlü hizmetiyle sorunlarınıza en kısa sürede hızlı ve güvenilir bir şekilde cevap bulmaktadır.

Ayrıca müşterinin her 35 TL veya üzeri yüklemelerinde 30 gün boyunca geçerli olabilecek 3GB internet paketi hazır kartlarına otomatik olarak yüklenmektedir. Maksimum hediye verilme adedi 24 olan bu paket 24 ay boyunca geçerli olmaktadır. 35 TL ve üzeri için paket almak isterseniz detaylı bilgi almanız yararınıza olacaktır. Çünkü bu kapsamda paket sayısı çok fazladır. Seçenekler arasından kendinize en uygun paketi seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

En popüler konularımızdan olan Turkcell bedava internet konusuna gözatmadan karar vermeyin, zira en güncel ve dobra paketlerimizi ana konumuz altında yayınladık. Soru ve düşüncelerinizi konu altından yazabilirsiniz, severek yanıtlayacağız.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum