Turkcell Yıllık Paketleri 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Yıllık Paketleri 2017

Turkcell GNÇ abonelerine sayısız fırsatlar sunuyor. Bu fırsatlar arasında Turkcell yıllık paket avantajları öne çıkıyor. Yıllık paket olarak 3 farklı seçenek ile karşımıza çıkan Turkcell’in GNÇ Full Yıllık, GNÇ Süper Yıllık ve GNÇ Star Yıllık paketler bulunmaktadır. Paketlerden yararlanmak isteyenlerin bir yıllık taahhüt vermeleri gerekmektedir.

Aylık fiyatları 34,49 ve 59 TL olarak indirimli bir şekilde abonelere sunulan paketleri inceleyecek olursak;

GNÇ Full Yıllık Paketi

GNÇ full paketten yararlanmak isteyen 25 yaş ve altındaki aboneler için paket içeriği 750 dakika, 1000 SMS ve 3 GB’ı gece kullanılmak üzere toplamda 6 GB internet bulunmaktadır. Bunların yanı sıra interneti içinde BİP, Fizy, TV+, lifebox ve Dergilik 49 TL olarak sunulmaktadır. Aylık fiyatı 49 TL olan bu paket için yıllık taahhütte bulunanlar indirimli fiyat olan 39 liradan yararlanabileceklerdir.

GNÇ Full Yıllık Pakete Nasıl Katılırım?

Telefonunuzun kısa mesaj bölümüne GNC FULL yazarak 2200’a göndererek yıllık abonelik sürecinizi başlatabilirsiniz. Bunun dışında müşteri hizmetlerini arayarak, Turkcell bayilerine giderek ya da internet üzerinden katılım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

GNÇ Full Paket Yararları Nelerdir?

Pakette 4.5G hızında sunulan TV+, Fizy, BİP, lifebox ile dergilik bulunmaktadır. Ek olarak 5 GB interneti ile gelen TV+, BiP’e özel 5 GB ek paketle yüksek kalitede görüntülü arama ve yine 5 GB internetiyle Dergilik uygulaması üyeliği pakette yer almaktadır. Pakette bulunan diğer içerikler ise 50 GB saklama alanı, 5GB internetle gelen lifebox ve internet harcaması olmadan kullanılabilen fizy’dir.

GNÇ Full Yıllık Hakkında

Bu tarifeden 25 yaş ve altındaki hat sahipleri ve 18 ile 25 yaş arasındaki bireysel faturalı hat kullanan aboneler 12 aylık abone kalma sözü vermeleri durumunda yararlanabileceklerdir. Tarifede 4.5G hızını deneme kampanyası bağlamında 4.5G şebekesi ile üst hız limiti olarak 600 Mbps hız sunulmaktadır. Pakette kullanılmayan dakika, SMS veya internet sonraki aya devredilmez. Kampanyadan taahhüt edilen 12 aylık süreyi doldurmadan çıkan abonelerin faturasına yararlanmış olduğu fatura dönemi başı için 10 TL kampanya iptal bedeli yansıtılacaktır. İptal edilmesi halinde Turkcell bedava internet kampanyalarından yararlanma hakkınız da yanacaktır. Hazır kart kullanıcıları için detaylı bilgiyi Turkcell.com.tr’den alabilirsiniz.

GNÇ Süper Yıllık Paketi

Paket içeriğinde 1000 dk, 1000 SMS 5 GB’ı gece kullanılmak üzere toplamda 10 GB internet sunulmaktadır. İnterneti içinde BiP, Lifebox, Fizy ,TV+ ve dergilik uygulamasının da bulunduğu paketin aylık fiyatı 59 TL’dir. Yıllık aboneliği taahhüt edenler için indirimli olarak fiyat 49 TL’dir.

GNÇ Süper Yıllık Paketi Nasıl Alabilirim?

Paketi almak isteyen 25 yaşın altındaki aboneler, GNC SUPER yazarak 2200’a kısa mesaj yollayarak yıllık abonelik süreçlerini başlatabilirler. Müşteri hizmetleri, Turkcel bayileri ve internette paketten yararlanmak isteyenlerin kullanabilecekleri diğer seçeneklerdir.

GNÇ Süper Yıllık Paket Faydaları

Paket içinde 4.5G hızını deneyimleyebileceğiniz Tv+, BiP, Fizy, dergilik uygulaması ve liveebox bulunmaktadır. Bu paketi alan aboneler 5 GB internetiyle birlikte dergilik uygulamasını kullanabilecekleri gibi ek 5GB interneti ile de Turkcell TV+ doyasıya kullanabilirler. BiP ile yüksek kalitede görüntülü arama ve fizy ile de internet haklarını kullanmadan sınırsız müzik ve videonun tadını çıkarabilirler.

GNÇ Süper Yıllık Paket Hakkında

Paketten 25 yaş ve altındaki hat sahibi ve 18-25 yaş arasında olan bireysel faturalı aboneler yararlanabilecektir. Abonelerin paketten yararlanmaları için 12 ay taahhüt vermeleri gerekmektedir. Bu kampanyadan Turbo 2 GB, Turbo 4 GB, Turbo Ekstra 2 GB ve Turbo Ekstra 4 GB yıllık abonelikleri bulunanlar faydalanamazlar. Paketi alan abonelerin her ay paketi otomatik olarak yenilenecektir. Kullanılmayan paket içeriği bir sonraki aya devredilmez.

GNÇ Star Yıllık Paketi

Paketin içeriğinde 1000 SMS, 1000 dakika, Turkcell aboneleri ile sınırsız konuşma ve mesajlaşma, 7 GB’ı gece kullanılmak üzere toplamda 14 GB internet ve interneti içinde olan TV+, BiP, Fizy, livebox ve dergilik uygulaması aylık 69 TL’dir. 12 aylık süre ile taahhütte bulunanlar için fiyat ayda 59 TL’dir. Kampanyaya katılmak isteyenler GNC STAR yazarak 2200’a mesaj göndermelidirler.

GNÇ Star Yıllık Paket Hakkında

18-25 yaş arası bireysel faturalılar yararlanabilir. Kampanya süresi dolmadan ayrılanlar 10 TL iptal bedeli ödeyecektir. Paket kapsamında 4.5G şebekesi ile 600 Mbps üst hız limiti sunulmaktadır. Ay içerisinde kullanılmayan paket içeriği bir sonraki aya devredilmez.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum