Turkcell’den Basın Mensuplarına Bol internetli Paket

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell’den Basın Mensuplarına Bol internetli Paket

Turkcell 10GB Basın Tarifesi çok uygun bir tarife. Cebinden doya doya internete girmek isteyenler için mükemmel bir tarife. Cebimdeki internetim hiç bitmesin diyenlere göre bir tarife. Sosyal medyada at koşturmak isteyenler tam size göre bir tarife. Basın mensupları medyanın ana direkleridir. Onlar olmadan haberler veya içerikler ortaya çıkamaz. Basın mensupları maalesef her zaman zorlu mevsim şartlarında dışarıda haber peşinde koşmaktadır. Ve 21. Yüzyılda internet evde kolay bir şekilde elde edilirken maalesef dışarıda durmadan gelen kalan kullanım mesajları nedeniyle elde edilemiyor.

Haber peşinde koşan bu insanlara yazık değil mi? İşte bu cümleyi bizden önce Turkcell söyledi ve mükemmel bir tarife ile basın mensuplarının karşısına çıktı. Bu tarifeye dahil olmak için yapmanız gereken tek şey bireysel evrağa başvuru yapmak ve tabi ki basın mensubu olmak. Turkcell’in çok değerli basın çalışanlarına vaatleri oldukça dolgun. Bu paketle ne dakikalarınız ne internetiniz hiç bitmeyecek.

Tarife Detayları

Tarifeye dahil olan basın mensupları için vaat edilen değerler şöyle: 10 GB internet, her yöne 1000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, 1000 SMS/MMS. Bir insan bundan fazlasını isteyemez ki. 10 GB internet ile videonu izle, müziğini dinle her şeyi yap. Her yöne 100 dakika ile gönünce konuş ve hat içi sınırsız konuşmayla dakikalarca konuşmaya doyma. Turkcell açıkçası bu sefer basın mensuplarına çok cömert davranmış.

Bilindiği üzere Turkcell’in mükemmel içeriklere sahip hizmeti olan Turkcell Platinum’dan da yararlanacak olan basın mensupları anlaşılan telefonları ellerinden düşürmeyecekler. Abonelik seçenekleri ile fiyat konusunda oldukça güzel hamleler yapmış Turkcel. Aylık ve Yıllık olmak üzere abonelik mantığı üzerine kurulu bir tarife. Aylık abonelik ücreti 89 TL. Yıllık abonelik sözünüz de ise ücret 55TL. Elbette Turkcell’in bu cömert tarifesine yıllık abonelikler yaptırmak daha mantıklı.  Paket içeriği oldukça zengin bir tarifeye bu kadar makul bir fiyat oldukça şaşırtıcı doğrusu. Yapanın da kullananında eline sağlık. Ülke personelinin arkasında duran Turkcell yine varlığını ve desteğini bizlere gösterdi.

İlginizi çekeceğini düşündüğümüz Turkcell bedava internet paketleri konusuna da bakmanızı tavsiye ediyoruz, bizi takip etmeye ve en güncel fırsatlardan yararlanmaya devam edin.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum