Turkcell’den Sizin İçin Yeni Bedava İnternet Paketi

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell’den Sizin İçin Yeni Bedava İnternet Paketi

GSM alanında yaptığı başarı hamleler ve yatırımlar sayesinde uzun yıllardır gösterdiği emeğinin karşılığını almaya başlayan dev operatör firması Turkcell GSM sektöründe lider konumuna yerleşerek Türkiye’nin en çok mobil hat kullanıcısı sayısına sahip şirketi olmaya başararak birçok kişiye hizmet vermeyi başarıyor. Aynı zamanda verdiği bu hizmeti daha da iyileştirmek amacı ile durmaksızın çalışmaya devam ediyor.

Turkcell bedava internet 2018 için yaptığı altyapı çalışmaları, iletişim ve teknoloji alanındaki yatırımları ile müşterilerinin daha üstün bir hizmet kalitesine sahip olmalarını sağlamak amacı ile sürekli çalışıyor. Bu yaklaşım tarzı ile Türkiye genelinde birçok müşterisinin olumlu tepkisini almayı başaran dev firma daha uzun süre bu alandaki başarısını sürdüreceğini herkese gösteriyor.

Hazırladığı kampanyalar ile de bu başarısını pekiştiren operatör firması müşterilerinin alışkanlıklarına ve yaşam tarzlarına uygun olarak hazırladığı tarifeleri ile de birçok kişinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Trabzon ve Trabzonspor’a gönül veren müşterilerine özel olarak hazırladığı tarifeleri ile de dikkat çeken firma bu teklifi ile uygun fiyatlar ile iletişim ihtiyaçlarını karşılamalarına imkân sağlıyor. Sizde size uygun olan fırsatı hemen seçip faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Yeni İnternet Paketine Katılma

Size en yakın Turkcell mağazasını ziyaret ederek katılım işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Kısa mesaj ile katılmak için ise eko için “FIRTINA EKO” süper için ise “FIRTINA SUPER” yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Online kanallar yolu ile satın alma işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsattan bireysel faturasız müşterisi 0561 hat sahibi olan tüm müşteriler faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine iptal talebinde bulunarak ya da Hesabım uygulamasına giriş yapıp, paket iptalinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Eko

35 TL ödeyerek her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 4 GB’yi satın almanız mümkündür. Üstelik BiP uygulamasında kullanabileceğiniz 1 GB’de hediye edilir.

Süper

Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 6 GB’ye sahip olmak için aylık 50 TL ödemeniz yeterlidir.

Kampanya Şartları

31 Aralık 2017 tarihine kadar katılım sağlamanız mümkündür.
30 gün boyunca kullanılmayan haklar gelecek aylara devredilmez.
Hesabım uygulamasında ya da 2222’ye “KALAN” yazıp göndererek kullanım haklarınıza detaylı bir şekilde ulaşmanız mümkündür.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum