Turkcell’e Numaranı Taşı 2GB Hediye internet Kazan

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell’e Numaranı Taşı 2GB Hediye internet Kazan

Turkcell firması yine bomba hediyelerle geliyor. Turkcell’e numara taşımanız sonucunda Turkcell 4 ay boyunca aylık 2GB hediye internet ile size merhaba diyor. Müşteri veli nimettir diyen Turkcell size toplamda 8 GB internet hediye etmiş oluyor. Turkcell kalitesini bilmeyen yoktur. Türkiye ve diğer dünya ülkelerinin birçoğunda en büyük kapsama alanına sahip olan Turkcell firmasıdır. Turkcell firması müşterilerine kaliteli ve olabildiğince hızlı hizmet vermek için elinden geleni yapıyor.

Gördüğünüz üzere Turkcell ailesine ayrıcalıklarla katılmak mümkün. Diğer operatör şirketleriyle kıyaslandığında numara taşınması sonucunda müşteriye sunulacak hizmetin en büyük olanı Turkcell’de. Şimdi bahsettiğimiz bu dev kampanya hakkında biraz daha bilgi edinelim.

Numaranı Taşı 2GB internet Kazan

Bu efsane kampanyadan yararlanmak için kullandığınız numarayı Turkcell’e taşımanız veya yeni bir hat almanız durumunda bu kampanyadan yararlanmanız mümkün. Turkcell firmasından hat satın almak ve numaranızı kullanılır haldeyken numaranızı başka bir operatörden Turkcell’e taşımak oldukça kolay. Bu kampanyadan faydalanmak için hat alma veya numara taşıma işlemlerinizi Turkcell’in resmi sitesi üzerinden adrese teslim sürecini tercih ederek yapmanız gerekiyor. Turkcell resmi sitesinden bu başvuruları yapmak oldukça kolay. Site sizi rahatlıkla ilgili kısımlara yönlendiriyor.

Bir başka şey ise hattınıza kampanya aracılığıyla tanımlanan kullanım haklarının yalnızca yurtiçinde geçerli olmasıdır. Ve kampanyanın kullanılabilirliği herhangi bir sayıyla ifade edilmemiş. Kampanya süresince isteyen müşteriler kampanyaya katılabilir. Numara taşıma veya hat alma işlemlerinizi Turkcell’in resmi adresine yapılması aşaması atlatılınca ilgili mercilerden size gelen evraklar ile yeni hat bilgilerinize sahip olacaksınız. Sonrasında tarafınıza gönderilecek bilgilendirme mesajının ardından hediye olarak hattınıza tanımlanan internet kullanım haklarınızı kullanabilirsiniz.

Kampanya ile hattınıza tanımlanan hediye 2 GB internet kullanımı hakkının kalan kullanım bilgileri %80 ve %100 kota kullanılması durumunda size SMS olarak iletilecektir. Turkcell sizlere paketten memnun kalmadığınız takdirde iptal etme hakkını da veriyor. Turkcell Hediye 2GB kampanyasını kullanmaya başladıktan sonra iptal etmek için yapmanız gereken IPTAL AYLIK HEDIYE 2 GB yazıp 2222’ye ücretsiz bir şekilde SMS atmak. Bu işlemi yaptıktan sonra tarafınıza iletilecek bilgilendirme mesajı ile hattınıza tanımlı hediye 2G internet kullanım hakkını iptal etmiş olacaksınız. Ancak belirtmekte fayda olduğunu düşünerek kampanyanın bir kere iptal edilmesinden sonra tekrar kampanyaya katılma talebinde bulunmak gibi bir hakkınız bulunmamakta hatırlatmasını yapıyoruz. Turkcell numara taşıma konusunda daha fazla bilgiye ve kampanyaya ulaşabilirsiniz.

Bu kampanyadan numara değişikliği ve fatura dönemi değişimi gibi olaylar sonrasında aynen faydalanabilirsiniz. Bu işlemler haricinde kalan işlemlerin yapılması sonucunda hediye paketinizi kullanamayacaksınız. İptal işlemi yapmanız durumunda ise o fatura dönemini kapsayan kullanım haklarınızı o fatura dönemi bitinceye kadar kullanabilirsiniz. Gördüğünüz üzere Turkcell kalitesini yaşamak için yapmanız gereken tek şey Turkcell’in resmi adresinden başvuruda bulunmak. Kampanyalar Turkcell’e geçmemek için hiçbir nedeniniz yok!

Ayrıca Turkcell bedava internet yazımızda sizler için derlediğimiz kampanyaları keşfedebilirsiniz. Tek yapmanız ilgili konuya gitmek ve hediyenizi seçmek. Hepsi bu kadar!

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum