Turkcell’in Bizbize Paketleri 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell’in Bizbize Paketleri 2017

Yeni bir kampanya ve tarife Bizbize! Turkcell Bizbize paketleri ile sizde rahata erin. İletişim sektöründe kendisini kanıtlamış olan Turkcell yeni ve yenilikçi paketler sunarak yoluna devam ediyor. Rakip firmalara göre daha kaliteli ve daha cep dotu hizmet veren Turkcell bizbize paketleri ile çok büyük ilgi topladı. Ekonomikliği ve bonkörlüğü ön plana çıkaran bu kampanya ve paketler oldukça kullanışlı. Turkcell’in yüksek çekim kapasitesi ile birleşince tadından yenmeyen bu tarifeler oldukça ucuz fiyatlarla sizlere sunulmakta. Turkcell’in inanılmaz dünyasında konuşmaya doyamayana, internetine doyamayana, mesajlarına doyamayana uygun Bizbize kampanya ve tarifeleri var.

Bizbize’yi Tanıyalım!

Oldukça geniş bir kapsama alanına sahip olan bu yeni kampanya deryası Turkcell müşterilerini oldukça memnun etti. Kampanyaları ve Tarifeleri oldukça zengin olan yeni format Bizbize’de her cebe uygun bütçede paket ve hizmetler var.  Hepisini ele alamasak bile sizlerle birkaç kampanya ve paketleri inceleyelim. Burada gördüğünüz paket ve hizmetleri satın almak ve daha fazlası için Turkceel’in ana sayfasını veya bayilerini ziyaret etmenizi öneririz.

Turbo Bizbize 4 GB Paketi

Aylık ve yıllık abonelikler bünyesinde farklı şekillerde fiyatlandırılmış bu paket oldukça kullanışlı ve oldukça zengin içeriklere sahip. Turkcell her zaman ki gibi bizlere karşı cömert davranmış ve çok dolgun bir paket içeriğiyle karşımıza gelmiş. Şimdi bu paketi inceleyelim.  4.5G’ye hazır Turbo Bizbize 4 GB Paket ile turbo hızında 4 GB internet, Turkcell’lilerle sınırsız konuşma, her yöne 1000 dk ve 1000 SMS içeriği veren Turkcell ayrıca paket hakkında İlk Ay faturasının yarısını kendisinin ödeyeceğini söylemiş.(konu ile ayrıntılı bilgi için Turkcell’in resmi sitesine bakınız) Yıllık abonelikte 79 TL ve Aylık abonelikte 89 TL fiyatlandırma yapılmıştı. Oldukça kullanışlı ve ucuz bir paket olarak Turkcell müşterilerine sunulmuştur.

Turkcell Bizbize Konuşma

Bol bol konuşmak isteyen Turkcell müşterilerinin ilgisini çekecek nitelikte bir paket. Turkcell diğer rakip firmalar gibi kafa karıştırmıyor ve müşteriye sunduğu hizmet net. Tüm Turkcell üyeleri ile 60 Kuruş vererek 10 dakika konuşun. Anlık ihtiyaçlarda oldukça mantıklı bir paket. Bizbize Tarifesi’nde konuşmalar, 30 saniyede bir ücretlendirilir.

Bizbize SMS

Günlük hayatın ne getireceği belli olmaz. Telefonla konuşmak her ortamda mümkün olmayabilir. Böyle durumlarda internet erişiminizde yoksa o zaman tek çareniz SMS. Turkcell yine güzel bir şekilde tek kullanımlık olarak bir hizmet vermiş. 1 Kısa Mesaj Yurt içi 50 kuruş, Yurt dışı 83 kuruştur. 1 Kısa Mesaj 160 karakterden oluşur. Her 160 karakter için 1 SMS ücreti alınır. Bir mesaj içinde 190 karakter varsa 2 SMS ücreti kesilir.Kampanya oldukça kullanışlı ve yararlı. Açık olarak belirlenen şartlarda elbet Turkcell’in güvenilirliğini gösteriyor.

Tarifeniz Yurt Dışında 55 Ülkede Geçerli

Türkiye’de normal bir Turkcell tarifesi kullanıyorsunuz. Ancak ani gelişmeler sonucunda yurt dışına çıkmanız gerekti. İkinci bir hattınız da yok. O zaman Turkcell bizbize paketlerinden biri devreye giriyor. Aynen Türkiye£de gibi tarifenizi yurt dışında kullanmak mükemmel bir şey. Ve Turkcell’in bunu uyguladığı tam 55 potansiyel ülke var. 55 ülkeden istediğinize gidin Turkcell yanınızda! Günlük kullanım bedeli 14.90 TL’dir. Ne olursa olsun hayat size nasıl şakala yaparsa yapsın Turkcell kalitesi her zaman yanınızda.

Evet biz bütün tarife ve paketleri inceleyemesek de gördüğünüz gibi oldukça faydalı Bizbize tarifleri yine Turkcell’de. Turkcell kalitesi her zaman her yerde! Turkcell en iyi operatör olma özelliğinden taviz vermediği gibi bu konuda kendine rakip de bırakmıyor! Bu paketlerin internet kullanımları size yeterli gelmiyor ise Turkcell bol internetli tarife ve paketler konusuna bakmanız da fayda var. Bir çok kampanya da ana konumuzda yer alıyor, onlarda ilginizi çekebilir.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum