Uçuran 2GB Plus Turkcell Bedava internet

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Uçuran 2 GB Plus

Türkiye’de GSM operatörleri arasında teknoloji alanında lider olan Turkcell mobil kullanıcılarının yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Yaptığı kampanyalarla abone veya abone olmayan operatör kullanıcılarının dikkatini çeken firmanın müşteri sayısı her geçen gün artıyor. Sadece ülkemizde değil yurt dışında da hizmet veren şirket müşteri odaklı yaklaşımı sebebiyle kendi değerini operatör kullanıcıları gözünde oluşturmuş durumda.

Uçuran 2 GB Plus kampanyası ile her yöne bol bol konuşabileceğiniz dakikalara, her yöne mesajlaşabileceğiniz SMS’ e, evden uzaktayken cepten kullanabileceğiniz internete sahip olabilirsiniz. Üstelik artı 1 GB BiP kullanımlarında geçerli internet hakkı da hattınızı tanımlanacak. Birçok kullanıcının dikkatlerini üzerine çekmiş fırsatı siz de incelemeden geçmeyin.

Bireysel ve kurumsal müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık verme amacında olan şirket kendini her geçen gün sorunlara cevap oluşturma yolunda geliştiriyor. Sürekli üzerinde çalışılan mühendislik çalışmaları ile müşterilerinin bağlantı kurmalarında yaşanabilecek sorunları ortadan kaldırmaya çalışan firma en iyisine ulaşmayı amaç edinmiş durumda.

Uçuran 2 GB Bedava internet

Siz de uçuran bu fırsata ekonomik bir ücret karşılığı sahip olmak istiyorsanız yazımızın devamına göz atmayı unutmayın.

Turkcell Uçuran 2 GB Plus Bedava internet Katılma İşlemi

UCURAN 2GB yazıp 2222’ye ücretsiz mesaj atarak katılım sağlayabilirsiniz. Turkcell mağazalarını ziyaret edip POS kanalından nakit ödeme yaparak da katılabilirsiniz. Yada Turkcell bedava internet konusuna gözatarak bir dünya hediyeye sahip olabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Uçuran 2 GB Plus kampanyasından bireysel hazır kartlı abone mobil operatör kullanıcıları fayda sağlayabilirler.

Uçuran 2 GB Plus İçeriğinde Neler Var?

Operatör farkı gözetmeksizin sevdiklerinizle her yöne konuşabileceğiniz 1000 dakika, her yöne 1000 mesaj hakkı, 2 GB cepten internete erişim ve 1 GB BiP’ e özel internet kullanım hakkına aylık 40 TL ödeyerek sahip olabileceksiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

IPTAL UCURAN 2GB PLUS yazarak 2222’ye gönderdiğinizde tarifeniz iptal olur.

Esaslar

KALAN yazarak 2200’a mesaj atarak kalan kullanımlarınızı görebilirsiniz.

Kalan kullanımlarınız bir sonraki aya devretmez.

POS kanalından ödeme yapmadıysanız aylık olarak bir kere kampanyadan yararlanabilirsiniz. POS kanalını kullanarak ödeme yaptıysanız aylık 4 kere katılım sağlayabilirsiniz.

Ek ücret karşılığı yurt dışında da tarifenizi kullanabilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum