Uydu Net internet Kampanyaları 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Uydu Net internet Kampanyaları 2017

Uydu net uygun fiyatlı internet kampanyaları sebebi ile son aylarda pek çok kişi tarafından rağbet görmektedir. Bu yazımızda da sizler için uygun fiyatlı ve en avantajlı Uydu net kampanyalarını ve Uydu net ev interneti tarifelerini derlemeye çalıştık.

Uydu Net Ekosınırsız Tarifeler

Uydu net 25 GB Ekosınırsız tarifesi için son başvuru tarihi 20.02.2017 tarihidir. Tarife için minimum taahhüt süresi bulunmamaktadır yani taahhütsüzdür.24 aylık taahhütte bulunmanız durumunda aylık ücretlendirme 9.90 TL üzerinden yapılmaktadır. Bu kampanyadan yararlanan müşterilerden aktivasyon ücreti talep edilmemektedir. Fakat modem kurulum sorumluluğu abonelere ait olmaktadır. Kampanyada kullanım limiti bulunmamakta olup 25 GB’a kadar olan kullanımlarınızda internet hızınız 10 Mbit olacaktır. 10 Mbit 50 GB tarifelerin ücreti 39 TL, 10 Mbit 75 GB tarifelerin ücreti 49 TL’dir. 25 Mbit’e kadar olan tarifelerin fiyatları ise 39 TL’den başlamaktadır. 25 GB’lık tarife 39 TL, 50 GB’lık tarife 49 TL, 75 GB’lık tarife 59 TL, 150 GB’lık tarife 69 TL, 250 GB’lık tarife ise 79 TL’dir. 50 Mbit’e kadar olan tarife ise aylık 89 TL’dir. 250 GB internet 50 Mbit Ekosınırsız paketlerinde yalnızca 89 TL’dir. 100 Mbit tarifeler 99 TL’den başlamaktadırlar. 250 GB’lık paket ayda 149 TL, 500 GB’lık paket ise ayda 199 TL üzerinden ücretlendirilmektedir. Aylık kullanım kotasının dolması durumunda ay sonuna kadar abonelerimizin internet hızları 3 Mbit hızına kadar düşürülmektedir. Ekosınırsız Uydu net paketlerinden yalnızca Yaza Merhaba paket kullanıcıları yararlanabilir, diğer paketleri kullanan abonelerimiz yahut uydu net aboneliğini yeni kullanmaya başlayan abonelerimiz bu tarifelerden yararlanamazlar. Kampanyalara başvuru için son başvuru tarihi 20 Şubat olarak ilan edilmiştir.

Kullandığın Kadar Öde Tarifesi

Uydu nette neredeyse hiçbir firmada olamayan bir kampanya mevcut. Bu kampanyada kullandığın kadar öde kampanyası. Kullanım miktarınıza kadar ücretlendirme politikası yürütülen bu kampanya 19 TL den başlayan fiyatlar üzerinden ücretlendirilmektedir. Bu kampanyaya abone olan müşterilerin ilk 1 GB data kullanımı da fiyatlara dahildir. İlk 1 GB kullanım için ayrıca ücret talep edilmemektedir. İLK 1 GB’ lık kullanım 19 TL olup bunun üzerinde kullanımlarda her 1 GB için ücret 3 TL’dir. Ayrıca kaç GB internet kullanımınız olursa olsun faturanız aynı hızla sınırsız internet paketinden hizmet alan kullanıcılarımızın ödediği tarife bedelinin yüzde 30 fazlasını aşmaz.

Uydu Net Sınırsız Tarifeler

Uydu net sınırsız tarifelerinde ücretlendirme internet hızına göre değişiklik göstermektedir. Uydu net tarifelerinde belli bir miktar kullanımdan sonra hız düşürme sistemi uygulanmayıp hızınız sürekli sabit kalmaktadır. 10 Mbps’ye kadar olan tarifeler aylık 99 TL üzerinden 20 Mbps’ye kadar olan tarifeler 199 TL üzerinden 50 Mbps’ye kadar olan tarifeleri 349 TL üzerinden 100 Mbps’ye kadar olan tarifeler 499 TL üzerinden ücretlendirilmektedir.

Kotalı Tarifeler

Uydu net kotalı tarifelerde 5 GB ve 10 GB ‘lık 2 adet internet paketi bulunmaktadır. 5 GB’lık internet paketi aylık 25 TL, 10 GB’lık internet paketi ise aylık 29 TL’dir. Abone olduğunuz kota miktarını aşmanız durumunda her 1 GB kota aşımı için faturanıza 3 TL ücret yansıtılmaktadır. Kota aşım miktarınız ne kadar olursa olsun ödeme yapacağınız miktar sizinle aynı hızda sınırsız paketten hizmet alan kullanıcıların aylık olarak ödemiş oldukları miktarın yüzde 30 fazlasını aşamaz.

Engelsiz Tarifeler

Engelsiz tarifeler bedensel ve zihinsel engelli kişilerin indirimli olarak internet kullanabildikleri tarifelerdir. Bu tarifelerden engel oranı minimum yüzde 40 olarak doktor raporu ile belirlenen kişiler yararlanabilir. Bir engelli abonenin birden fazla engelsiz tarifede aboneliği bulunamaz. İndirim oranı hemen hemen her tarife için geçerli olup yüzde 25’dir. Bu indirim yalnızca tarife ve kota aşım ücretlerinde geçerli olmaktadır. İnteraktif hizmetlerde engelli abonelerimiz indirimli hizmetten yararlanamazlar.

Engelsiz Tarifeden Yararlanabilmek İçin İstenen Belgeler

1-T.C devlet hastaneleri tarafından verilen en az 5 uzman doktorun imzasını bulunduran ve bireyin yüzde 40 ve daha fazla engelli olduğunu belirten sağlık raporu yahut devlet hastaneleri tarafından verilmiş oran belirtilen maluliyet kartı veya

2-Engellilik durumu kimliklerine işlenmiş olmak kaydı ile kimlik belgeleri veya

3-T.C Özürlüler İdaresi tarafından verilen kimlik kartından herhangi biri başvuru sırasında ibraz edilmelidir.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum