Vodafone 1GB Bedava internet – Müşteri Koruma Programı

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone 1GB Bedava internet – Müşteri Koruma Programı

Vodafone, 2017 yeni yıl kampanyalarından evvel bir etkinlik düzenlemiş olacak ki bugün bu mesajı alanlar bayram etti. Zira bu kampanyadan herkes faydalanamıyor, Vodafone kendisi otomatik olarak bir çok kullanıcısına bu mesaj ile birlikte yeni yıla girmeden kullanabileceği ve 15 gün geçerli olacak 1gb hediye internet paketi sundu. Bu paketi siz isteyemez, seçemez, yeniletemez veya sonra ki aya devredemezsiniz. Kontörünüz veya TL’niz azalmaz sadece kullanım yaptıkça hediyenizden azalma olur.

Vodafone 1GB Bedava internet - Müşteri Koruma Programı

Vodafone 1GB Bedava internet – Müşteri Koruma Programı

Unutmayın arkadaşlar bu kampanyadan sadece Vodafone kullanıcıları faydalanılır ve geçerlilik süresi 15 gündür. Başka bir numaraya veya hatta(operatöre) aktaramazsınız. Kullanmak isteyenler için özellikle öğrenciler için oldukça sevindirici bir kampanya olduğu kesin 🙂

Diğer Vodafone Bedava internet Kampanyaları

Vodafone bedava internet için ana konumuzu ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederiz zira tüm güncel ve yeni yıl kampanyalarını orada topladık. Örneğin Vodafone Yanımda kampanyası ile 3 gün boyunca geçerli olan 1GB hediye internet kazanabilirsin. Vodafone E-Fatura kampanyası kapsamında e-fatura tercihi yaparsan tam 1gb mobil internet kazanabilirsin. Yada 4.5G kullanıcısı olmak isteyen bir Vodafone’liysen hemen geçişini yap 30 gün geçerli 2GB hediyeyi kap. Yada derseniz ki ben ücretiyle en cazip kampanyalardan ve tarifelerden faydalanmak istiyorum, o zaman RED ve Freezone konularımızı mutlaka gözden geçirin ve bizi takip etmeye devam edin. Bildirimlerimize abone olarak tüm yeniliklerden anında haberdar olabilirsin. Takıldığınız yer olursa veya soru/sorun için konulara yorum yazmanız yeterli olur. Size dönüş sağlarız.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum