Vodafone 2 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone 2 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone Türkiye’de ve dünyadaki en kaliteli GSM operatörlerinden birisidir. Rakipleri Turkcell ve Türk Telekom’dan bir adım öne geçmek için müşterilerine hem uygun fiyatlı hem de kaliteli kampanyalar sunmayı amaçlamaktadır. Kapsama alanı ve çekim gücü olarak da oldukça kaliteli olan Vodafone, tarife ve kampanyaları ile mevcut müşterilerine kaliteli kampanyalar sunmaktadır. Ayrıca yeni müşteriler çekmek için de oldukça cazip kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanyalardan en fazla ilgi gören ve dikkat çekeni ise konuşma, dakika ve SMS’in aynı pakette yer aldığı Bittikçe Dolan Medium ve Süper Altın 2 GB tarifleridir. İki tarifenin de ortak yönü tarife içerisinde 2 GB internet bulundurmasıdır. Dakika ve SMS olarak da yeterli olan bu paketler özellikle internette uzun süre vakit geçirenler için idealdir.

Bittikçe dolan tarifeler kapsamındaki Bittikçe Dolan Medium paketi faturasız hat kullananların tercih ettiği bir tarifedir. Aylık her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 2 GB internetin bulunduğu tarifeye 27 TL karşılığında sahip olabiliyorsunuz. Kullanmadığınız dakika, internet veya SMS’ler ne yazık ki bir sonraki ay’a devretmemektedir. Bittikçe Dolan Tarife’nin avantajı ise aylık 10 TL karşılığında internet, SMS veya dakika paketlerinizden birini doldurabiliyorsunuz. Böylece sadece dakikanız bittiğinde SMS veya internet yapmanıza gerek kalmadan 10 TL karşılığında tekrar her yöne 750 dakika alabiliyorsunuz. 15 TL karşılığında ise tüm paketlerinizi doldurabiliyorsunuz. Bu yönüyle oldukça iyi olan Vodafone 2 GB Paketi müşterilerin birçoğu tarafından da ilgi görmektedir. Tarifeden faydalanmak için en yakın Vodafone Cep Merkezine uğrayarak Bittikçe Dolan Medium tarifesine geçebilirsiniz. Bu tarifeden faydalanabilmek için numaranızı diğer GSM operatörlerinden birinden taşımış olmanız ve bu paketi numara taşıdıktan 30 gün içerisinde yapmış olmanız gerekiyor. Tarifeye geçmek için BDMedium yazarak 7000’e ücretsiz olarak mesaj atabilirsiniz. Gelen onay mesajından sonra Vodafone 2 GB Paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Kalan konuşma, internet ve SMS’lerinizi öğrenmek için büyük harflerle OZET yazarak 7000’e mesaj atabilirsiniz.

Süper Altın 2 GB Paketi

Bir diğer Vodafone 2 GB paketi de Süper Altın 2 GB Paketidir. Paketin içeriğinde her yöne 750 dk, her yöne 1000 SMS ve 2 GB internet bulunmaktadır. Tarifeden yararlanmak için 30 gün içerisinde numaranızı Vodafone’a taşımış olmanız gerekmektedir. Vodafone 2 GB Paketine geçmek için en yakın Vodafone şubesine giderek Süper Altın 2 GB Paketinden yararlanabilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum