Vodafone 3 Ay 1 GB Bedava İnternet 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone 3 Ay 1 GB Bedava İnternet 2017

Birbirinden avantajlı paketleriyle karımıza çıkan Vodafone, bu sefer de faturasız hatlar için ir güzellik yapmış. 2017 Vodafone Faturasız bedava internet ile kullanıcılarına artık 1 GB interneti 3 ay boyunca tamamen ücretsiz olarak sunuyor. Sms ile gelen mesajda mevcut pakete ek 1 GB bedava interneti ilk 3 ay tamamen ücretsiz, 4. Ayda ise 5 TL karşılığında kullanılabileceğinden bahsediliyor. Müşterilerine değer ve önem veren operatörler bu tarz hediyeleri kullanıcılarına sürekli sunuyor. Öyle ki size gelen kampanyalar da internet, dakika ve SMS kullanım oranlarınıza bakılarak buna göre hediye verilmekte. Bu yüzden de kullanıcılarının tarifemdeki kullanım haklarım yetmiyor diye şikayet edilmesinin önüne geçilmekte. Bu paketin diğer paketlerden farklı sadece bir ay değil tam 3 ay geçerli olması. Genelde kullanamadığımız haklarımız sonraki aya aktarılsın isteriz fakat operatörler bunu yapmaz. Bu paket ile bir ay sınırlı tutulmamış ve 3 üç ay boyunca kullanabilme hakkı tanınmış. Bu da bu paketin ayrı bir güzelliği olduğunu apaçık ortaya koymuş. Yükselen internet fiyatlarıyla kullanıcıların şikâyeti hep bu yöne kaymış durumda. Vodafone yeni yılda müşterilerini mutlu ve memnun etmek için faturasız hat kullanıcılarına tarifelerine ek 1 GB interneti 3 ay boyunca tamamen ücretsiz sunuyor. Vodafone bedava internet kampanyaları diğer yazılarımızda da mevcuttur, aşağıya 1 kampanya daha ekliyoruz.

1 GB Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Öncelikle bu paketten sadece özel SMS giden aboneler yararlanabilecek.3636’dan gelen SMS’i İNTERNETEK1GB yazıp cevapladığınızda paket tarifenizde aktif hale gelecektir. Sonrasında ise tarife bitimine kadar kullanabilirsiniz. Aktif bir tarifeniz olmadığı takdirde ise muhtemelen tanımlanmaz ve tarife ile beraber çalışır hale gelir. Bu adımları sağlıyorsanız eğer siz de size gelecek onay mesajını cevaplamanızın ardından 3 GB bedava internet kullanabilirsiniz.

Bedava internet Kullanım Koşulları Nelerdir?

Bu paket kapsamındaki haklar, farklı birine transfer edilemez. Kalan kullanım hakları ise devretmez veya durmaz. Ek internet bittikten sonra eğer internetiniz yoksa ve aşım sağlarsanız TL düşümü gerçekleşecektir. Katılım için göndereceğiniz SMS tamamen ücretsiz olup, SMS hakkınızdan veya TL’nizden düşüş olmayacaktır. Bunun yanında bu paket tamamen ücretsizdir. Geçerli süre dolduktan sonra ek paketi iptal etmediğinizde her ay 5 TL karşılığı otomatik olarak yenilenecektir. Fakat her ay 1 GB şeklinde yüklenim yapılacaktır.

Detaylı bilgiye Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak da ulaşabilirsiniz. Her zaman müşteri memnuniyeti için gayret sarf eden Vodafone, aynı zamanda müşterileri için en iyi, en kaliteli hizmeti sunma yolunda oldukça başarılı bir şekilde ilerliyor. Birbirinden avantajlı paketleriyle ve uygun kampanyalarıyla müşterilerinin ihtiyaçlarını gidermeye çalışan operatör, bakalım yeni yılda bizi daha ne tür kampanya ve avantajlarla karşılayacak. Yeni yılda da Vodafone’la kalın birçok avantaj ve kampanyadan siz de ücretsiz olarak yararlanma hakkına sahip olun.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum